• Krátkometrážní

Nabít a zabít (2006)

Odpouštím filmu ten vysvětlovací konec. Ale chápu že některým, nejen americkým, divákům by asi nedošly souvislosti, tak to na konci museli takhle polopaticky ukázat.

Běžící muž (1987)

Filmy jako je tenhle ve mě evokují vzpomínky na dobu, kdy jsme se slezli na koleji v jednom pokoji, někdo přitáhl video a pouštěli jsme si tyhle béčka s "ruským dabingem". Pro ty co neví, tak to jeden člověk, celkem znuděným hlasem daboval všechny postavy. Takže za mě 4 hvězdy.

32A (2007)

Konečně je ten film červenej

Koule (1998)

Prvně jsem to neviděl úplně od začátku. Dnes ano. Mě to tak hloupé jak se tady o tom píše nepřišlo. Docela mě ten film bavil. Jasně, jsou tam věci které by tam být asi nemusely. Zejména ten odlet sféry, to si fakt mohli odpustit.

Zlaté časy na Ridgemont High (1982)

Mám rád Nicholase Cage, Seana Pena, Judge Reinholda, Foresta Whitakera, Erica Stoltze i Vincenta Schiavelliho. Mám rád i tenhle film.

Mafiáni (1990)

Asi v polovině filmu jsem se trochu nudil, to jsem začínal mít pocit že se až do konce budou jenom navzájem poplácávat po zádech, objímat a představovat. Naštěstí se děj začal zase posouvat.

Pakárna (2006) (seriál)

Pokaždé když onanuješ, zemře koťátko! Tenhle seriál je třeba vidět vícekrát. Koupil jsem si i knížku. Jenom škoda že měl jenom pár dílů.

Vesnice (2004)

Dost mě překvapilo 66% podle hodnocení uživatelů. Často se totiž na film dívám nebo nedívám podle hodnocení na tomto serveru. Často se se svým hodnocením ztotožňuji s KevSpa. Naštěstí jsem se sem ale dnes podíval až po shlédnutí filmu.

Konec (2007)

Hláška: "Mám strach pouštět dítě do parku, víte co tam těch důchodců posedává... "

Mamma Mia! (2008)

Na muzikál a ještě ABBA? Tak na to bych nikdy nešel. Ale protože to byl poslední film na festivalu v KV, šel jsem. Výsledek? Překvapen, potěšen! Jak už to u muzikálů bývá, zápletka banální, textu málo. V podstatě kravina, ale hezky udělaná. Písničky chytlavé (nikdy bych nevěřil že řeknu že se mi ABBA líbí) a v podání Maryl Streepové, Pierce Brosnana, ještě zábavnější. Takový příjemný film na zlepšení nálady.