Temný případ - Série 2 (2015) (série)

Lera Lynn &  T Bone Burnett je na seriálu to nejlepší. Laru tvůrce obsahu ani nezmínil, což je trestuhodné. Všechny série jsou utahané a stačily by jen 2-3 díly.

Fargo - Season 5 (2023) (série)

Naprosto trefné bylo, že když měli u Tillmanů puštěné TV a ve vysílání byl Trump, tak nadšeně hýkali :-)  Pěkná pakáž ...

Dalibor Janda - oheň, voda, vítr (2023) (TV film)

Možná by se mě líbil jeho hlas, kdyby hrál něco normálního a ne ty jeho hrůzy. Škoda ho a za jeho hlas má ode mě jednu hvězdu. Naprosto ovládnut bolševickou mafií, která mu povolila jen vyjeté koleje. Ale po revoluci mohl ukázat co v něm je, ale asi byl unavený a tak jen dál hrál srágory.

Creepshow III (2006)

Je to opět v tom samém duchu jako předešlé díly, zlehka potrhlé, komické a nechutné. Velice připomělo z 1. serie příběh o dědečkovi, který chtěl svůj dort :-)

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Pokud má někdo potřebu seriozního pohledu na historická fakta o Da Vinci, tak tento seriál velkým obloukem obejde. V tomto případě jde jen o průměrné dobrodrůžo. V průběhu se ocitají v seríálu opravdové postavy z této doby, ale vše je jen pro to, aby si je autor ničemně přispůsobil svému přihlouplému účelu.

Pokoj (2003) odpad!

neuvěřitelné :-)

Noční mora (1994) (TV film)

Nehodnotím pohádku, ale jako výchovné pojednání o pozitivním přístupu k alkoholu a juchání při cimbálu.