Kairo (2001) odpad!

Horor? Ale jděte....pouhý 2 hodiny pořádný nudy, nic víc!!!

Nukleární zóna (1995) odpad!

By mezajimalo kde takový "Budavsko" leží??:)) Ale Budavar me fakt rozštípal!!!:) Tenhle film musel někomu zabrat celý odpoledne to natočit:....:))

Ti druzí (2001)

Většina filmu je hrozně ukecaná a vše důležitý se odehraje až v poslední čtvrtině filmu

Nebezpečná hra (1991) odpad!

Nevim, jestli tak stupidní dialogy jsou i v originále nebo je jenom tak příšernej dabing, ale ani zbytek toho filmu za nic nestál. Takže prostě provar ve všech směrech.

Vůně cibule (1975)

Uznávam, že ve své době ten film mohl být velice zábavný, ale ikdyž bych to srovnaval s jinýma dobovýma snímkama, tak je to stejně dost mizerný

Skřítek (2005)

Za zpracování dávám 5* , ale znovu bych to vidět nemusel. Příběh je od zprcování už mnohem slabší, takže shrnuto podtrženo lepší 3*

Dogville (2003)

Bohužel sem viděl režisérskou verzi, která má skoro 3 hodiny a musím říct, že mě to moc nebavilo. Mít to o hodinu míň, tak možná přidám, ale takhle to bylo poměrně nudný. A nebýt skvělého konce, tak bych ještě ubral...

Proč kočka není pes? (1996) odpad!

Komedie moc nemusím, ale když jsou romantický, tak to je teprve pořádný peklo. Šablona filmu, která byla použita už asi tisíckrát a určitě ne naposledy. Jediný co se mění jsou postavy, takže jsem měl pocit jako bych to už viděl asi 25x. Zápletka vskutku "originální" a konec naprosto "nečekaný". A ani Uma to nezachranila (kvuli ní jsem se na to podíval). No a ten zbytek jsou nudný nezáživný kecy.