John Q. (2002)

Vcelku mě překvapilo nízké hodnocení. Ano, film sice je předvídatelný už od začátku, ano klišé zde taky jsou, ale že by byl film nudný, tak to opravdu ne! Škoda jenom, že se John ke konci opravdu nezastřelil, tím by si u mě film hodně polepšil. Co mě však opravdu rozsekalo v záporným slova smyslu je bouračka na začátku, kdy ženská v bavoráku předjíždí náklaďák a sama jede asi o 2 km/h rychlej, protože ho předjíždí neskutečně dlouho. To by ještě bylo v pohodě,ale to že ten protijedoucí náklaďák jede tak 30km/h, vidět je víc než dostatečně dlouho, má kupu místa na to, aby se vyhnul a stejně si jede pořád rovně jako by nic. To měli tu scénu radši úplně vypustit než natočit takovouhle ptákovinu.

Povodeň (1998)

Hrozná ptákovina....nejsem si jistý, že by ve městě které je evakuováno a je plné vody stále běžela elektrika, ale budiž. Ovšem když padaly do vody sloupy vedoucí elektriku, tak to voda neprobíjela jo?

Jubileum (1985) (TV film)

Nebýt tam skvělého Hrušínského, tak určitě odpad!

Válka světů (2005)

Škoda toho konce, jinak určitě 5 hvězdičková záležitost

Ptačí klec (1996) odpad!

Jak se mohl Hackman tak shodit tím, že hrál v tomhle? Téměř 2 hodiny trapné nudy.

Noční hlídka (2004)

Hrozně chaotický a přeplácaný. Nelíbil se mi tenhle díl, takže další budou už jenom horší? No tak to je na co se těšit.

Okno naproti (2003)

Děsná nuda, film který nepotřebuje kameru, protože kdybych si to poslechnul, o nic bych nepřišel. No a příběh byť třeba ze života, tak naprosto nezáživný- prostě kecací film.

Cellular (2004)

Tolik filmových klišé, že to snad není možný. Od začátku je vše naprosto nereálný, už vidím člověka, který by tomu uvěřil a začal dělat takový kusy, jako ukrást auto security, potom porsche, bezproblému střílet v prodejně telefonů. A nevim že by nějakej telefon umožňoval nahrávání videa z kamery, ale budiž. Celý to na mě občas působilo jako komedie než thriller.