Plnou parou vzad! (2002)

Sice hrozný, ale jsou i mnohem horší, tak alespoň ta jedna hvezda

Helena Trojská (2003) (TV film)

Po spouste shlidnutych historickych snimku, konecne nejakej , kterej zaujal a nenudil i přes pár vizuálních chybiček. Co byste chtěli víc po televizním zpracování?

Přímo do srdce (1998)

No mě to přišlo vcelku nízkorozpočtový. 4 herci figurující v celém filmu. Pána u stánku a manžela Niny, kteří se tam obevili na pár vteřin nepočítám. Hudba žádná a dialogy mi místy přišli docela uhozený.

Madagaskar (2005)

Ja se jenom divim, ze to porad lidi bavi se divat stale na to samý. Pribeh je stejnej jako u dalsich dvaceti predeslich animaku. Animace je navíc trochu mizerna, takze ani tady film neokouzlí. No a tech doslova pár hlášek nebo narážek např. na trosečníka sice potěší, ale jinak slabota nejslabší.

Pošťák (1994) odpad!

Klasické schéma: mladý kluk, nikdo ho nepodezřívá i přesto, že je od začátku nad slunce jasné, že je to právě on. Navíc chování všech je tak maximálně nepřirozeně dementní, až to vypadá, že si tvůrci dělají z diváka srandu. K tomu se přidají technické nesmysly, např. když Brenda spadne s konstrukcí, kterou Johny povolil, tak by mě docela zajímalo jak ji povolil a pak slezl dolů tak, aby sám nespadl.

Po bouři (2001)

Nic nového pod sluncem a konec už vůbec nepřekvapil.

Život pod vodou (2004)

Překvapivej výběr skvělých herců na takovou ulítlost. Nicméně mě film vůbec nevtáhnul ani nějak nezaujal a dost sem se nudil.

xXx: Nová dimenze (2005) odpad!

No jestli Jednička byla blbost, tak pak nevim co je tohle! Kromě všech možných nesmyslů mě však ještě víc rozsekaly zrychlené záběry, které vypadaly stejně směšně jako z počátku 80. let.