• Pohádka

Král hadů (2005) (TV film)

Nature horory mám moc rád, sic jsou všechny v černých číslech. A musím říct, tenhle se mi vcelku líbil. Je škoda, že měl špatné vizuály, ale příběh o amazonském kmenu špatný nebyl. Anakondě 2 jsem dal 4 hvězdy, tohle bylo o třídu níž a dávám tedy hvězdy tři. Pořád lepší než Python 2, Únik z Alcatrazu nebo třeba Hadi ve vlaku či Terror na palubě z filmů o hadech.

Zombie: Ostrov smrti (2006)

Italské komedie mám rád. Rozhodl jsem se nakouknout pod pokličku italským hororům. Měl mě ale radši někdo majznout přes prsty. Horor špatný až byl groteskní. Víc než jsem se bál jsem se nasmál.

Porno Holocaust (1981) odpad!

Masky špatné, porno špatné, horor špatný. Velký špatný jsem viděl a že jsem to poctivě dokoukal až do konce.

Anakonda (2008)

Chtěl jsem anakondu, ale anakondu jsem nedostal. Jakto, když v českém nápisu se mocně nápis ANAKONDA tyčí? Bude to tím, že čeští vydavatele mají v piči. Lockjaw (v čekém překladu tetanus, když už to chtějí mermomocí překládat) měl zůstat v angličtině a film by pak nemusel být shazován až tak moc. Vždyť já quadralogii o Anakondě tak rád... A teď k filmu. Námět o jakési kouzelné hůlce, která stvoří LOCKJAW, což má být jakýsi krokodýlo-had vymyšlený jako nástroj pomsty je dobrý a možná i výborný. Hlavní zádrhel nastává ve zpracování. Scénář na facku, hlavně i první třetině filmu, film neskutečně táhne dolů. Český dabing je příšerný a herecké výkony jsou kolísavé jak můj tep při jejich sledování. Přesto bych do třístovky nejhorších viděl lepší adepty, tak strašné to přeci jen nebylo. 30% za milý nápad a zmršený název.

Saja (2019)

Pro mne rozporuplný film. Na jednu stranu film náboženský až moc, což zbytečně natahuje stopáž a film je pak zdlouhavý až moc. Na druhou stranu posednutí byla velmi dobře provedené a vymítání mne bavila. Děj nebyl špatný, závěrečný fight e mi do zápletky moc nehodil. 54%

Republika Blaník - Dvojníci (2020) (epizoda)

Po slabším díle opět silnější. Jsem zvědav, jestli další díl bude opět slabší nebo nasadí stejnou kadenci jako tento a DPH na pivo

DO-RE-MI (1998) (pořad)

V 99,9% hodnotím objektivně, ale po poslechu toho, jak Pája Trávníčků zpívá mě chytl lehký autistický tik a zapříčinil toto hodnocení... No fakt...

Oko (2002)

Film, který se minul zařazením, neboť tohle horor rozhodně nebyl. Lze to prezentovat jako působivé drama, ale nikoli jako horor. Mám-li hodnotit jako horor - atmosféra žádná, lekačky taktéž žádné, námět dobrý, ale jako horor nerozvinutý. 40%

Tomie Unlimited (2011) odpad!

Že Japonci byli divní, to je všeobecně známé, ale tohle? První třetina byla snad i koukatelná, ale od scény, kdy otec olizoval Tomie-iny vlasy bizardnost střídá bizardnost. A ten konec? Šílené...

Princezna a žabák (2009)

Tohle je moje úplně nejoblíbenější pohádka, nedokážu ani spočítat, kolikrát jsem ji už viděla, ale minimálně jednou do roka si ji vždycky ráda pustím a to ani nemluvím o písničkách. Má nejoblíbenější písnička je Almost There (Málem tam), která mě neustále motivuje a utvrzuje v tom, že když se bude člověk držet svého snu a půjde si za ním, bez ohledu na to, co říkají ostatní, nakonec to dokáže. A tím na mě působí celý ten film. Krásný je i kontrast barev a taky trocha toho tajemna a temna, když přijde na voodoo... Mohla bych tady o tom básnit do nekonečna, ale myslím, že už máte představu o mém nadšení :D