• Pohádka

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Tak tohle je podle mě nejlepší díl z celé serie. První díl má za mě 5* protože je to pro mou generaci klasika, na které jsem vyrůstala, ke dvojce už jsem tolik nepřilnula a nebýt vačičáků, tak by to byla velká slabota, ale tohle je skvělé hlavně nápadadem vytvořit konfrontaci našich hlavních hrdinů s dinosaury. Ale buďmě k sobě upřímní... Nejlepší postavou tohoto dílu a taky důvodem, proč je to tak skvělé a hlavně vtipné je Buck, který celý tento snímek ,,potahal" a zařídil, že téměř v každé scéně, ve které se tento trhlý lasičák oběví se výborně zasmějete.

Jurassic Shark (2012) odpad!

Viděl jsem hada srát, koně blejt v barvě francouzský trikolóry, ale tohle, tohle jsem ještě neviděl. Většinou vypisuju, co bylo špatně ale tady se spíš hodí napsat co bylo dobře: ******. Vlastně nic. Kamera je špatná až amatérská, dialogy špatné tak, že kdyby jste tento film pustili vězni, jež se odmítá přiznat k vraždě, již při druhém sledování tohoto se Vám přizná bez okolků. Žralok, velký asi jako dodávka, ale stahuje oběti již v hloubce, kde se cachtají a vody mají sotva po kolena. A aby se na to lépe koukalo, šup tam co nejvíc žen. Jediná scéna, která mě opravdu pobavila byla okolo dvacáté minuty jak žralok vyskočil z vody a chňapnul. To byl snad jediný zdařilý efekt, který však spíše pobaví a zařídí slušný záchvat smíchu. A i poslední scéna, že i příšery mají mláďata taky pobavil. Bohužel stále nemuhu dát víc, než odpad! 10% za dvě usmání :)

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Jaký je rozdíl mezi Novou, MacGyverem a Babicou? Nova udělá z hovna senzaci, MacGyver bombu a Babica pomazánku. Neohrožený cestovatel a milovník dobrého jídla, sám velký Jiřík Babiců, přichází pomoci svým kuchařským uměním ukázat pouhým smrtelníkům jaké dobroty mohou existovat. A že se nedají žrát? Hlavně že to křupe! Jinak než ***** se samozřejmě hodnotit nedá :)

Hydra (2009) (TV film)

Ne až tak špatná survival jednohubka. Škoda slabých animací. ***

Pagalpanti (2019)

Panečku, tak tohle byl nářez. Neměl jsem od filmu velká očekávání a dlouhá stopáž mě vcelku odrazovala. Jestli ale váháte, neminete! Mafiánská komedie jak má být! Prvních asi 20 minut jsem se moc nechytal, titulky byly také s chybkami, takže jsem měl chvíli práci na to se zorientovat. Pak ale film nastupuje v plné parádě a vtipem přímo srší - např. scéna s lepidlem byla naprosto geniální. Vše je protkané hudbou proti které nemohu nic namítnout. Škoda protahovaného konce a scény s lvy. Dlouho jsem zvažoval plný počet bodů, za konec jednu hvězdičku strhávám. I tak ale úctyhodných 85%. Vřele doporučuju.

Únik z Alcatrazu (2001)

Inu, nature horory já rád a velkej had, to jsem si nemohl nechat ujít. Začátek vcelku šel, ale pak od příletu těch dvou paleontologů se film začal strašně vléct. Velitel věznice měl scénář na facku a film začal ztrácet. Konec to jen úplně zabil. Po slibném začátku, kde jsem očekával takových 50%, spadl na slabých 20% a ještě může být rád.

Decibely lásky (2016)

Tak nevím, kde udělal soudruh Halík chybu... Natočené to špatně není, ale ten scénář? Bingo. Uspávadlo, které zachraňují dvě věci. 1, Pavel Horváth, který to tahá celý film a předvedl asi nejlepší výkon ze všech a 2, Písničky, který jsou fajn ale jaksi tam nesedí a jsou tam vecpané jak dítě znovu matce do břicha. Výstavně jsem se pobavil, jak na konci Gott zpíval o smrti a já mohl páchat černý humor. Za bobra z Plzně 19%

Atlantic Rim – Útok z moře (2013)

Pacific rim jsem neviděl a do tohodle jsem šel, protože jsem se rozhodl kouknout na další kousek od Asyla. Imu, nebylo to až tak špatné. Námět blbý až běda, někdy si herci srali do huby, ale koukatelné to bylo a dokonce i některé efekty se jim povedly. 9% ne, viděl bych to okolo 35%.

Běženky a kapři (2016) (TV film)

Kupodivu koukatelné. Sosnuto už jen při tom debilním názvu, který netuším kdo překládal. Hned na začátku mě sice praštila po hlavě tak špatná animace zbytků těla, že jsem to chtěl hned vypnout, ale nakonec to až tak strašné nebylo. "Žralok suchozemský" byl vcelku fajn a když si odmyslím některé dialogy, které byly opravdu tupé, možná se to zařadí do půlky lepších nature hororů.

Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)

Asylum pokračuje... A začíná se mnou vyjebávat tím největším způsobem. První díl byl špatný, ale jako uvedení do "série" postačil. Druhý díl byl naprostá pecka a zatím se mi líbil asi nejvíc. Mno… Pak přišla trojka. Děj fuč a já myslel, že je to chvilkový záchvěv a další díl už bude zase podobný dvojce. Prd. Šílenosti nabírají grády a člověk se nestíhá divit co se mu to formuje před očima. Stojím si za tím, že dvojka se mi líbila nejvíc a jelikož netuším jak tuhle šílenost hodnotit a je něco mezi dvojkou a trojkou, hodnocení bude taky uprostřed. **