MiaMahoney

Mia Mahoney

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 20.5.2019  22:42

Na dvojici Dumb & Dumber ještě dobrý... Ale já mám lepší konec, takže se pohodlně usaďte a nechte si vyprávět, jak to tenkrát v tom Západozemí bylo: ...Po vypálení Králova Přístaviště vychrchlal Drogon tolik ohně, že z toho dostal angínu a jelikož se obával o svůj holý život (přecejen to byl poslední drak na světě), řekl si “kdo ví, jaké množství plamenů by mě ta kráva blbá byla ještě schopná nutit vychrchlat, radši na to seru!” pčikl a samovznítil se, načež s sebou vzal i tu svoji pičí drakojezdkyni. Její armáda čmoudských (pardon, ožehlých) eunuchů spolu s nekulturním spolkem barbarů se zakřivenými šavlemi (čti: předchůdci arabských kmenů) nebyli v Přístavišti nadále vítáni, a tak se odtam prostě odjebali. Místo toho, aby na trůn usedla proti veškerému dosavadnímu logickému progresu kriplwikipedie, usnesli se zástupci všech rodů, že nebudou mít z ničeho nic výpadek paměti a všem tedy prolátnou, že Jon je právoplatným dědicem té nejnepohodlnější židle evrmejd, a tudíž na ni usedne, ať se mu to líbí, nebo ne. Jak se tak o tom radili, kriplwikipedie obrátila oči vsloup a odfrčela si do astrálu načerpat nějaké vědomosti z budoucnosti. Když se vrátila, ve tváři zelená, jako by celou noc chlastala Tatranský čajíček, pronesla jen “typyčo, viděla jsem, jak vypadá budoucnost, když se spojí víc království do jednoho! Kdesi v daleké budoucnosti na kontinentu, který jsme zatím neobjevili, takto sjednotí 28 zemí, kterým bude pod hvězdami vládnout ožralý velepičus se sklony zničit suverenitu těchto zemí pod falešnou rouškou solidarity, multikulti propagandy, mocenské šikany a nesmyslných nařízení! Okamžitě rozpojme 7 království, každý si vládněte na svém písečku a tohle nikdy nedopusťte!” Načež se dlouze a kvalitně vyblil. Jon souhlasil, odjebal se na svůj Sever, kde spolu s tou zrzavou slípkou vládli svému území, rozpustili Noční hlídku, bo už byla stejně k hovnu a Divokým ponechali volný přístup za zeď, před zeď, na zeď a na pracovní trh. Sedmikrálovství se rozpadlo na jednotlivé frakce podle rodů, každý si přišel na své, no vyjmenovávat to tady nebudu, to už bychom přetahovali do Zpráv o desáté. Arya, největší badass asasínka, odjela prozkoumávat neznámé končiny a milé děti, tady následuje ten slíbený sequel, na kterém HBO údajně začníná pracovat. Uniklý scénář je následovný: Po letech Arya, nyní shrbená důchodkyně opírající se o svou Jehli, dorazí do žlutého kraje, který zatím nebyl pojmenován. Okamžitě se jí spustí senná rýma a nestačí se divit, když prochází nekonečnými lány žlutého sajrajtu, v těch dobách zvaného řepka. Na všech praporcích vidí logo rodu Babitchů, obyvatelstvo nešťastné, vykořisťované a strádající. Její nový úkol je jasný a na její pověstné listině je od nynějška připsáno nové jméno. Dý end! Já myslím, že tohle půjde, jen se toho nesmějí chopit neumětelští pisálkové. Za pár let tu tedy máme novou a lepší sérii s názvem Píseň pylu a meče s podtitulem Hra o Agrofert.

• 23.6.2019  22:29

Inu, tahleta mexická bílá paní nám zabubala vcelku solidně. Bohužel nepřináší v hororovém žánru nic, co bychom už neviděli v podobně koncipovaných snímcích, ale nevadí, koukatelné to rozhodně je, když si člověk odmyslí pičoviny typu procházení domem ZÁSADNĚ bez osvětlení a JEDINĚ šnečím tempem... Oceňuji zejména absenci hodinového rozjezdu, ve kterém se dvakrát pohne záclona, třikrát zavržou dveře, za zvuku přepálenějšího, než zasrané alzácké reklamy, se mihne někde v rohu blíže neidentifikovatelná šmouha a děsivě někomu sjede z postele peřina, přičemž se ozve naprosto nečekané a zlověstné zavrčení, případně dětské zachichotání. Kdepak, tahle Urbanovic legenda o hispánské Polednici je vkusně ochucená slušnou dávkou jalapeños salsy. Sice mírně po expiraci, ale furt splňuje účel. Dneska za 3,5 fazole.

• 24.11.2019  18:32
    Le Mans '66 (2019)

Díky dvěma kilům za lupen u zlodějských Cinezmrdů, kterým už nestačí prodávat jen popcorn, ale najeli už i na načosy a jen se děsím, kdy začne éra hambáčů, pizzy a bárbekjů, mi za chvíli nezbyde ani na to Ferrari a budu si moct stěží koupit akorát tak Ferrero.

• 17.3.2019  21:20
    MOST! (TV seriál) (2019)

Dobře, Hofmann hraje Luďana naprosto dokonale a v celém seriálu bylo tak sedm vtipných hlášek. Ale nový kult? Nejdokonalejší nekorektnost? ČéTéčko válí?! Srovnávat to tady s Tarantinem?! To jste se asi už úplně posrali, ne?! To kurva nikdo nevidí, co je za tím doopravdy za masáž?! Že nás Česká televize “nenápadně” vychovává k toleranci všech a všeho? Že nám jasně dává najevo, že kdo nemá rád cigány, je vlastně úplně stejná lopata jako Luďan a že je ctnostné a naprosto v pořádku uznávat všech 390 pohlaví? Co to, kurva, je za agitku?! Ukázka, že i bílej může být svině a že cigánům stačí podat pomocná ruka a už se ženou pracovat, uklízí Chánov a jejich děti se starají o životní prostředí jako malí skautíci? To vše samozřejmě zabalené do děsně “nekorektního” humoru “po česku”, tedy nucené karikatury, jakožehumorné potírání stereotypů a pár fekálních fórů. No nestačím se divit! Tak podprahová reklama, že mám během promítání chuť na brambůrky a přeslazenou americkou hnědku je zakázaná, ale vnucovat nám skrz jakože děsně kůl a nekorektní rádobykokotmedii, jak máme vidět svět okolo, je v pořádku? Naprosto přesně jsem odhadla, že celá série skončí ne až tak komediálně a pokorným procitnutím Luďana, který se z rasistické a šovinistické solviny stal uvědomělým občanem uznávajícím vše, co si dle měřítek České televize uznání údajně zaslouží. Tak a Dost!

• 21.1.2019  22:22
    MOST! - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2019)

Klesá to rychleji, než Edův čurák... Co se zpočátku jevilo jako geniálně zahraná žumpa oscilující mezi odpadem a příjemnou parodií na realitu tamějšího kraje, se začíná sklánět víc k tomu hajzlu a obávám se, že z toho po vzoru Čtvrté hvězdy a Dabing Street zbude zase jen pícnina pro tu jednodušší část Babišstánu. Dabing Street měla aspoň dvě dobré scény na díl (mluvím za první 4 díly, zbytek jsem v zájmu zachování duševní rovnováhy nedokoukala) a Čtvrtá hvězda tahouna Trojana. Tohle trochu výraznější osoby a scény postrádá a obávám se, že duu Luděk a jeho bratrosestra už teď dochází dech. Příští díl rozhodne, jestli tomu dám dál šanci nebo seriál skončí na Miiném osobním smetišti.

• 26.6.2019  23:06
    Můj táta napsal Porno (TV film) (2019)

Jakožto přísná katolická panna a prudérní chovanka kláštera cítím, že bych se měla pohoršit nad tímto úchylným počinem. Samozřejmě jsem celé estrádě téměř nerozuměla, neboť tam padaly dost odborné termity, které se v Bibli běžně nevyskytují, tudíž jejich význam mohu jen odhadovat. Tak například takový bod G, tam si nejsem jistá, jestli se jedná o nějakou zkratku pro Golgotský vrch nebo Gethsemanskou zahradu... Co myslíte? Pak se taky domnívám, že slovo klitoris je zkomolenina latinského Qui tollis, což jistě znáte z písně Pie Jesu a někdo by to těm neznabohům měl opravit! No a konečně se tam vyskytují také naprosto nelogické až rouhačské poznámky, tak například že nějaký muž vstoupil do ženy. To je přece naprostý nesmysl, neboť já moc dobře vím, že vstoupit do nás může jedině Otec, Syn a Duch svatý! Někde se tomu prý říká gangbang, ale to bude asi nějaký termín z novějšího ekumenického překladu Bible, který neznám. No, celou tuhle šou jsme sledovaly se sestrami v refektáři a na chvíli se k nám připojil i pan farář. Ten se v momentě, kdy tam zrovna jedna žena druhé sáhla na ňadro - teda takhle to jen vypadalo, samozřejmě je nutné za tím spatřovat duchovní metaforu, kdy se dotkla jejího srdce, aby patrně dosud hříšná žena duchovně procitla - zvedl a poznamenal, že je potřeba oprášit svícen v kapli, načež se zvedla i sestra Klára s tím, že mu pomůže utírat steklý vosk. Asi dobře udělala, neboť zatímco my ostatní jsme trpěly nad nezáživnou estrádou, sestra měla po návratu takový blažený úsměv na tváři. Nejspíš jí v kapli prostoupil Duch svatý, což se nám, nevěstkám Kristovým občas stává. Jedna starší sestra se po skončení začala křižovat a prohlásila, že to prý celé bylo o seksu, ale tomu já prostě nevěřím! Kdyby to totiž o seksu bylo, tak by se tam nevyskytovalo takové množství postav, ale pouze manželský pár a odehrávalo by se to v ložnici, po tmě a pod peřinou, tohle zase já náhodou vím z hodin katechismu! Každopádně téhleté televizní společnosti Bring Back Christ napíšu dopis, že bychom my sestry od svatého Dyndy uvítaly, kdyby zpracovala místo těchto podivných nesmyslů, kterým nikdo nerozumí, nějaký klasický, starozákonní příběh, od kterého by pan farář neodcházel znuděn... Inu, docela se to těm Anglánům vydařilo, až na toho slizkého, nehereckého bukanýra, kterého měli odvést z pódia po prvním křečovitém úsměvu a ladném, ryze neheterosexuálním mávnutí ruččččkou. Prostě takové příjemné scénické čtení knihy, která bude určitě ve finále lepším literárním počinem, než libovolný díl Padesáti odstínů nudy.

• 7.10.2019  22:10

Takže asi takto: Film zbytečný jako katapultovací sedadlo pro pilota helikoptéry nebo, chcete-li tematicky, jako luxusní psací pero od Párkra pro hlavního hrdinu (jednoho nebo druhého, neboť jeden psát umí, ale nemůže a o tom druhém dost pochybuji). Rymejk byl stopro stvořen výhradně pro negramotné požírače donatů a hambáčů, kteří by si francouzský originál nepustili, bo titulky. A to, jak každý ví, kazí dojem z obrázků a nutí člověka soustředit se na činnost nazvanou čtení! A tupani v s litrem coly v otylé pazouře a megakrabicí popcornu pod upocenou paží přece nešli na horor, nýbrž na kokotmedii! Ano, zde je namístě uvést, že byla značně kokotská. Tam, kde Frantíci taktně a vtipně naznačili choulostivé situace, museli samozřejmě Emeričani vytasit naprudko celou “parádu” a pořádně se v ní vyrýpat, aby to obecenstvo pochopilo a náležitě si zachrochtalo blahem. Inu, není se co divit, vezmeme-li v úvahu inteligenci průměrného, modrobíločerveného jedince se středoškolským (!!!) vzděláním, například pomocí této ankety (varování: jen pro otrlé! https://m.9gag.com/gag/aWEqEex) Nutno podotknout a přičíst na kreditu filmu, že Kidmanka tomu dávala šmrnc, Stývn Hóking byl taky vcelku dobře zahranej a ten trapně se pitvořící negr mě tentokrát sral méně, než obvykle... Teď zbývá asi jen počkat, až za přispění Agrofertu a nakradených eurodotací natočí Troška český rymejk o našich Nedotknutelných. Na obalu dývka se na nás pak bude křenit Endy tlačící na kriplkáře Zemanovic zombíka.

• 31.12.2019  11:29

Ačkoli jsou monstra poměrně zábavná a dobře zmáknutá (český prezident jako strašák v kukuřici, můj nejmenovaný americký kolega coby zombí bez palce, stará Paroubková plahočící se špitálem a pouličním indickým chiropraktikem léčený Igráček), celek stojí za totální vyližprdel, a to jak nudivou stopáží, tak nepovedenou a nechytlavou jakožeretro atmosférou, abnormálně nesympatickým obsazením a absencí jakéhokoliv napětí. Opravdu svinstvo pro děti začínající s hororovým žánrem a to jsem si jistá, že by i ony tímto opusem pohrdly.

• 5.5.2019  19:40
    OA - Série 2 (série) (2019)

To, co v první řadě bylo zajímavě mysteriózní, se přetvořilo v narkáčskou sračku bez hlavy a paty, kde se jen vrší další a další rádobymystéria a nehodlám ani čekat na konec, protože beztak z toho vyleze hrozitánské hovno, které by mi zbytečně smrdělo v komplu. Nesmyslný příběh o tom, jak parta pomatenců dělá jakože šíleně mysteriózní pohyby, to nezachrání ani vždy dokonalý Džejsn, se kterým by se daly dělat dočista jiné pohyby a ani příjemné lokace San Franciska. Zkrátka to vypadá, že se tvůrci inspirovali Lynčem, Trírem, Latrínmosem a ostatními zrůdně artovými rejžiséry, a na to Mia rozhodně není zvědavá.

• 3.7.2019  22:34
    Shaft (2019)

Damn maaan, that motherfuckin' nigga still knows how to do this shit! Zkrátka si Samík opět výborně badassuje, hláškuje a cvičí svůj geekovský přestřik, aby z něj byl zdařilý pokračovatel klanu ploskonosých bojovníků za spravedlnost. Víceméně předvídatelné, ale svěží a zábavné negření si zaslouží pěkné tři hvězdy. Doufám, že ten náš milý nouplísák někde zveřejní, kam kurva chodí sosat ten elixír mládí, neboť i Mia by v jedenasedmdesáti chtěla vypadat tak xvětu. Teda, samozřejmě minus ten přehnaný pigment, parkoviště pro tanker mezi jedničkami, nos, od jehož pravé dírky k levé jezdí Uber za dvacet dolarů a místo třiceticentimetrového shaftu hrdě ukazovat svoje roztomilé a pevné dvoječky...

• 19.4.2019  21:50
    Skleněný (2019)

Což o to, nápad originální a pointa vskutku dobrá! Jinak ale chytrému závěru vesměs předchází stominutová nuda, sonda do pomatené müsli Kevina/Patricie/Hedwiga/Beasta/... (který byl o5 fantasticky zahraný, nicméně o chlup nudnější než v tom svém vlastním celovečeráku), dlouhé záběry na katatonického Džeksna (který když nekleje, není to on), jako obvykle prkenně hrající Sarah PauLGBTson a ještě divnější Aňa Krejčí-Kladivoun-Radostná. Za tu pointu bych i čtvrtou vysolila, ale ta nevyváženost je prostě tak značná, že nad ní mávnout rukou nemůžu. Co taky čekat, když sám Šamalajn je nevyváženosti král. Teda vlastně maharádža.

• 17.6.2019  22:47
    Trhlina (2019)

Ty kokos a toto čo bolo za Maďarského Lynča...?! Od Bebjaka jsem očekávala víc, než jen narkáčskou chujovinu s milionem nastíněných záhad, kde se po přepálené stopáži nakonec zjistilo velké hovno! Jo, atmosféra byla prima a dvě scény se světly byly hodně povedené a mrazivé, ale ve srovnání se zbytkem to bohužel na nějaký slushný rejtynk nestačí. Nesympatické postavy jestě umocňují pocit zmaru a spolu s viditelným rozpočtem přesně 1,2 Éček a stopáží, která vás nutí poposedávat a lačně pokukovat po tlačítku ffwd, to celé zaslouží akorát tak cenu zlatého Jánošíka za nejpromrhanější potenciál na maďarské scéně.

• 9.5.2019  22:37
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

сука блять! Na celé téhle katastrofě bylo nejhorší, jak (ne)zareagoval zkurvený Sovětský Sajuz. Přesně v jejich stylu, "nas mnogo", na pár životech nezáleží, takže tutlat, co to jde, jen aby nešířili paniku a imperialistický nepřítel si samou škodolibostí nepocákal hvězdy a pruhy šampusem při oslavách, jací jsou Rusáli pěkní mantáci. To raději pustíme spolu s radioaktivním mrakem do éteru naprosto marginální zprávu o zanedbatelných hodnotách, pro jistotu ještě o 3 dny později a ty hujery z velína přesvědčíme, že vlastně nic špatného neviděli, že několika dozimetrům vystřelily hodnoty a shořely prostě proto, že to byly vadné kusy a do světa pustíme fotku reaktoru z takového úhlu, že to bude vypadat jako opravdu nepatrná havárka. A to ještě můžeme být rádi, že jako první vypustilo zprávu o zvýšené radiaci Švédsko, neboť jsem si téměř stoprocentně jistá, že bez toho by to ty kurvy sovětské tajily dodneška. No a naši soudruzi se k tomu samozřejmě postavili tak, jak jim bylo ze Sajuzu nadiktováno. Mlžení, zprávy o pouhých dvou obětech v bezprostřední blízkosti a nad naší krásnou, socialistickou vlastí samozřejmě ani smítko bordelu. Co na tom, že Rakousko naměřilo hodnoty jako kráva, u nás se přece poroučí větru dešti, takže tu nic být nemůže a kdo tvrdí opak, je imperialistický nepřítel. No na blití, soudruzi! A ještě víc na blití je, že tu i po tom všem, co ty bezskrupulózní mrdky 40 let předváděly, jsou v současnosti 3. nejvolenější strana a vychovávají novou komunistickou mládež. Myslím, že je načase, abych vztyčila všech počernobylských 8 prostředníčků do xichtu těm, kteří by se odvážili tvrdit, že za komančů bylo líp. Ano, dalo by se namítnout, že nikdo nebyl ponechán osudu bez prostředků a na ulici s holou prdelí oproti dnešku, kdy nikoho nezajímáte. Ovšem zaměstnanost byla umělá, doktor bral stejně jako kulturní referentka nebo nástěnkářka, na hajzlpapír se stály fronty a kliďánko mohl taky dojít, člověk se bál přátel, sousedů i vlastního stínu, doma jste mohli mít nastražené pamflety a jít si hezky hačnout díky vykonstruovanému procesu, protože jste se křivě podívali na nějakého papaláše, na byty sice nebyly hypotéky, ale čekalo se třeba i 10 let a o životě, dovolené, studiích... vám rozhodovala zkurvená komise, Ale jo, jinak to bylo všecko báječný a sluníčkový a komunismus vlastně znamená jenom tu frontu na banány a oslovení "soudruhu". Debilové...

• 16.5.2019  11:01

A soudružské kurevstvo pokračuje! Není co vytknout! Atmosféra hutnější než uran; herecké výkony přesvědčivější, než soudruzi od KGB při výslechu; vizuál depresivnější, než libovolná schůze komunistické strany a děj napínavější, než sledování ukazatele na dozimetru! Rozhodně má Černobyl nakročeno být jedním z top seriálů, co kdy byly natočené. ... “Do I smell metal?” - “Yeeeeaaaaah!!!” 🤘🎸 a namísto “Vnimaniye, vnimaniye!” by se z tlampačů v Pripjati ozvali Gamma Ray...

• 12.11.2018  00:03
    #MístoKlidu (2018)

#Cojetokurvazazverstvo?!, #Cojsemtopravevidela?! nebo #Stimhlesejdetevysrat, jsou alternativní názvy tohoto zasraného reklamního spotu o hovně. Tohle už snad fakt není pravda! Pominu to, že se tady taková nehorázná pičovina vůbec objevila a jen znechuceně nakrčím rypák nad celou touto z hoven splácanou myšlenkou berlínských rádobyumělců a “bořičů tabu”. Vlastně kde jinde, než v dekadentním Berlíně, kde polovinu obyvatelstva tvoří různě psychicky narušené smažky a tu druhou čmoudská verbež z bohužel až příliš Blízkého východu, by mohl takový výblitek vzniknout... K nasrání je to výborné, takže vřele doporučuji všem z vás, kteří si chcete zkurvit den dalším důkazem, jak to jde se společností čím dál víc do prdele. Ale ne, je to samozřejmě strašně umělecké, má to dokonce hešteg, takže je to i děsně kůl a pochopitelně si to jdu hned fláknout na fejs a na instáč, twítovat o tom budu nejmíň hodinu a pokud někdo čekujete můj jůtůb kanál, tak se brzo můžete dočkat i zcela seriózního hovnocení tohoto vysoce důležitého, uměleckého počinu, které hodlám strímovat přímo z hajzlu hipsterské kavárničky v srdci Berlína s názvem Scheißmuttimerkel. Doufám, že seženu i soundtrack složený z táhlých prdů účastníků té pičózy a žbluňkání hoven padajících do mísy. #Xzblití!!!

• 14.5.2019  22:09

Víte, proč Norové už nevyhrávají v hokeji? - Protože jejich nejlepší střelec sedí. No, černý humor stranou, všichni víme, že to ten pomatený pičus převrátil do extrému a to, co provedl, je neodpustitelné. Žel, pokud bude Evropa skutečně pokračovat v multikulti propagandě, cílené islamizaci a právem šaría nakonec nechá semlít vlastní lid, je naprosto bezpochybné, že takových magorů se bude objevovat čím dál víc. Ono tak dlouho se chodí s džihádem do Evropy, až se nějaký radikální pravičák utrhne... A že Evropa skutečně kráčí mílovými kroky směr hajzl, je naprosto očividné. Jak jinak si vysvětlit například tohle? Islám prostě problémem je a kdo to nevidí, měl by si ihned přečíst tuto odbornou studii, aby prozřel, jaké že to neslučitelné svinstvo si sem dobrovolně stěhujeme... Nicméně, nezdá se vám, že filmaři nějak dávají prostor každému hajzlovi, který se proslaví svým zmrdstvím? Ať je to naše "vězeňská serebrita" (ne, RedAKu, Ty skutečně nejsi serebrita, Tys jen obyčejný mukl) Kajínek ve stejnojmenném dramatu, atentátníci v Bostonu ve Dni patriotů, teď tady Breivik dokonce rovnou ve dvou filmech... Zcela jistě se někdo brzy ujme zfilmování střelby na muslimy v meshitách na Novém Zélandě, ale vsadím se, že na ten masakr o dvoustech padesáti křesťanských obětech sebevražedných atentátníků na Srí Lance nepadne jediná klapka! To holt není atraktivní a v souladu s promultikulti smýšlením, ukazovat perzekvované křesťany a ateisty, ale útoky na chudáky kozojeby a jejich pytle na odpadky, jó, to se musí lidem patřičně naservírovat! Jinak teda s první polovinou komentáře uživatele grizly007 sice nesouhlasím, ale hláška o blokové pokutě je jedním z adeptů na komentář roku!!! :)))))) ... Film průměrný, útok dobře natočený - místy decentně, místy sugestivně, následné politicko/psychologické drama bylo koukatelné i při delší stopáži. A mimochodem, všimli jste si, že lidi s iniciály A.B. mají nejspíš nějak předurčeno být pěknými kurvami? Náhoda? Nemyslím si.

• 29.3.2018  22:27

Více Googlu, více chytrých domácností, více šmírování! Nucený pokrok za každou cenu! Výborně dohnané ad absurdum, kam až jednou dojde zasraná digitalizace a muldernizace všeho. A jsem scullopevně přesvědčená, že to nebude trvat tak dlouho! Takže si vesele krmte své fejsbuky, foťte každou pičovinu na instagramy, šérujte, lajkujte, rejtujte a záhy se z toho poserete. fAKTA Xblití! (Dost to připomíná tenhle starší kousek, který je čím dál méně utopistický: http://www.zvedavec.org/humor/2004/01/775-objednavka-pizzy-v-roce-2015.htm A pokud je vám tenhle varovný prst stále málo, třeba prozřete tadyhle: https://www.theguardian.com/commentisfree/2018/mar/28/all-the-data-facebook-google-has-on-you-privacy?CMP=Share_AndroidApp_Facebook)

• 9.7.2019  15:07

BEC není REC. Napsat to 100x na tabuli.

• 16.9.2018  21:24

No jo, kdyby ti dva zlodějští pošuci místo kradení raději absolvovali kurz "Jak čerpat dotace" přímo od mistra Endyho, narazili by při noční exkurzi do sklepa Pičího hnízda akorát tak na Moniku, jak se po vzoru strýčka Skrblíka noří do zlaťáků svého z lásky pojatého chotě. To by byla ale jiná pohádka, daleko víc k nasrání. Takhle z toho byl příjemný napínák, kterému se dá odpustit i to místy absurdní chování hlavních hrdinů.

• 28.1.2019  22:40

Ty, kdož čteš tyto řádky: Vyvaruj se devadesátiminutovému filmu splácanému z flešbeků, které se navzájem tak překrývají, že nedávají smysl. Nehodnotím, neboť informaci, že se jedná o interaktivní film, jsem se dočetla až po shlédnutí té DonýDárkovské verze a těsně předtím, než jsem málem ohodnotila odpadem. Při volbě různých scénářů se může jednat o docela zajímavé dílko, byť nikterak převratné vzhledem k tomu, že tento koncept jsme viděli už za "totáče" v seriálu Rozfucky kuchaře Svatopluka. Inu, Netflix si neplatím a i kdyby, ke druhé, interaktivní projekci, bych se asi stejně už neuchýlila. Tudíž nechť tento komentář slouží jen jako varování před verzí, kterou snad ani neměli pouštět do éteru.

• 22.1.2018  22:04

Třeskutě vtipné, protože tam pár holek ukázalo kozy!!! Zbytek jsem raději, v rámci zachování duševního zdraví, zaspala a po dalším díle, který má aspoň slibný název a který jsem kvůli tomu ochotna ještě zhlédnout, končím s tímto seriálem. Podle Mirky Spáčilové "nejde o levný sitcom", ale o "vzácnou oázu chytrého smíchu", takže se tu vy všichni erudovaní kritici, vedeni svojí rytířkou, uhvězdičkujte ostopéro. Já se tu znovu objevím, až bude odemčeno celkové hovnocení, abych té kokotině trochu srazila rejtynk.

• 11.1.2018  21:06

To se zase jednou urodilo velkohubých prohlášení o báječném, ultravtipném a vyšperkovaném seriálu s obrovským potenciálem; v práci člověk poslouchá, jakéže tam jsou smíchemchcací momenty, za zády vám furt někdo hláškuje…, a tak si to teda pustíte, abyste byli pod obraz. Teda v obraze. No mu-he-he!!! Málem jsem se udusila smíchy, když v dabingovém studiu exl rejžák a do toho herečka nerušeně dabovala seksuální scénu! Anebo jaxe tu jeho zmrd jakože ostatní herci snažili zakamuflovat, ó cho-chó! Prostě bžunda jaxviňa, pokud jste fanoušci humoru á la upocený Novotný a o víkendu se chystáte do urny vhodit Miloše! Abych ale zase neházela jen hovna, scénka v taxíku a s Barťákem byla aspoň Trošku chichotavá, byť ničím originální. Uvidíme, kdy se na scéně objeví Trojský kůň Ivan, který by mohl tu bídu krapet pozvednout, jak to udělal u stejně nevalné Čtvrté hvězdy, u které aspoň první tři díly slibovaly občasné zahihňání, než to šlo úplně ku brosqi. Bohužel ale platí, že jedno jaro vlaštovku nedělá, takže i když nám Ivánek párkrát zaperlí, celkovou laťku pouze na svých bedrech neunese a zbyde zase jen vyčpělá, pseudohumorná Čtvrtá hvězda s jedním až dvěma povedenými vtípky na díl, která to tady ovšem rozhodně na čtvrtou nevytáhne.

• 20.5.2018  22:59
    Deadpool 2 (2018)

Lepší a vyspělejší než jednička, jak zde velmi často prohlašujete?! No tak to ani hovno, vážení! Smějavé to samozřejmě je, Dedpůlovy hlášky, parodické reference a Pítr fungují dobře a osobně je považuju za tahouny filmu. Co má ale, kurva, znamenat ten patos okolo a skákání z humoru rovnou do tklivou hudbou podkreslených a natahovaných, rádobydojemných scén, které se berou fuckt vážně?! Do toho navíc docela o ničem děj a nebýt několika poměrně dost zdařilých humorů a fajnových úvodních bondtitulků, stěží by to na ty tři dosáhlo. Jako jednorázová zábava to ale účel splnilo, takže zlatá střední cesta.

• 4.6.2018  21:10
    Dukla 61 (TV film) (2018)

"Heleeee, pýýýýčo, veděš tu soc...tramvaaaj?" - "No jasněěěě, voleeee, tou pojedeme!" - "No tou asi nepojedeme, ta vepadá, že nezastavuje!" - "No faaaakt, to mě vomeeeej, tu snad musí řídit nějakej šulýýýýn!" - "Heleeee, čum na tooo, ona normálně vykolejila" - Notypýýýýčo, až mi z toho žvejkaaaa zaskočila! A koukeeeej, pořád se řííítííí i převrácenááá, radši se přesuneme, než nás to rozemele a přijdeme do práce dýýýýl!" ... Tak asi takhle by to vypadalo, kdyby se například do filmu o nejznámější pražské dopravní tragédii pustilo studio ČT Ostrava a obsadilo svoje herce, kteří by se snažili napodobit cajzlovštinu. Co z toho vyplývá? Že při vší té vážnosti, kterou téma přináší, špatné obsazení zákonitě způsobí, že film vyzní až parodicky! To se přesně stalo v případě Dukly. Co to, kurva, mělo znamenat s těmi Pražáky?! Issová jede na sílu, z její snahy o přízvuk v kombinaci s příšerným přehráváním praskají ušní bubínky a z očí tečou proudem slzy smíchu; o Langošově představě ostravštiny ani nemluvím! Pár místních herců to sice statečně zachraňuje, ale to fakt nestačí a absolutně nechápu, proč se tvůrci nerozhodli vyhrabat z ďury víc rodáků a dodat tomu tak punc autentičnosti. Takhle se film zmítá na hranici skvělého dramatu a sebeparodie, a to není "fajne" ani trochu. I přes tu nechtěně komickou stránku se ale jedná o velice zdařilé dílo. Holt jednou za čas se z toho ČéTéčka podaří něco qualitního vytěžit (no pun intended).

• 26.8.2018  23:03

Hele, Fontríre, neser mě! Jestli si myslíš, že se schováš za pseudonym Ari Aster a nikdo nepozná tvou pomatenou tvorbu, taxes fakt spletl! Tohle zase jednou byl opus magnum, ach jo! Zpočátku to mělo jen hnusné a podivné lidi, ale postupem času se to zvrhlo v do sebe zahleděnou, poloartovou velesračku beze stopy jakéhokoliv smyslu, kterou od odpadu dělí jen pár docela znepokojivých scén. No ztráta času jaxviňa, zhruba na úrovni Antikrista. Určitě v tom ale zdejší osazenstvo bude spatřovat všechny ty metafory a alegorie, které tam bezpochyby byly, ale které prostý divák bez diplomu z filmové teorie a pořádným matrošem v kapse identifikovat a pochopit samozřejmě nemůže. Takže, Fontríre, nebo vlastně Astere či jak Ti teď říkají, s takhle poblitým celuloidem si akorát tak vytři a hlavně pak nezapomeň spláchnout, a to pořádně a raději několikrát.

• 21.1.2019  23:45
    Důvěrný nepřítel (2018)

Andrej pracuje jako estébák a bezskrupulózní oligarcha ve "službách" České Agrorepubliky a pracuje na tom, jak Čechům co nejvíce znepříjemnit podnikání a život vůbec a vymýšlí revoluci ve šmírování drobných živnostníků. Jeho dům je postavený díky nakradeným dotacím ze Spojených států eurofašistických a má symbolizovat, čeho všeho je ta kurva hrabivá schopna v touze po moci. Andrej je pověřován dalšími zlodějinami a nekalostmi, které jsou ovčany této země nadále snášeny a mnohdy dokonce adorovány. Spolu se svojí čerstvou manželkou, ambiciózní zlatokopkou Monikou, se nastěhují právě do výše zmíněného luxusního domu z nesmyslně poskládaných trámů, uprostřed řepkou zdevastované přírody. To, co se nikdy nejevilo jako pohádka pro kohokoliv mimo Andreje samotného, se však pomalu ale jistě mění v noční můru pro zbytek obyvatelstva... Kdyby tohle zfilmovali, byla by to daleko větší a sysluplnější pecka s dobrou výpovědní hodnotou. Místo toho zde máme opus magnum, u kterého ani nevím, kde začít... No, tak třeba tím, že absolutně nechápu, jak se pod takový sračkoid mohl podepsat do té doby solidní scénárista Epstein! Pokud tedy nebyl zbylými dvěma scénáristickými neuměteli donucen pod pohrůžkou tortury (např. konzumace Vodňanského kuřete), neexistuje snad jediný důvod, proč své jméno s něčím tak úděsným spojit! Ale nevadí, když si někdo chce ušít z ostudy kabát, jeho věc. Nyní tedy více k filmu, kterému vévodí nechtěná vtipnost. Čím vážněji má sryler působit, tím více zabředává do žánru kokotmedie, záhy posoudíte sami. Asi ani nemusím poukazovat na žánrová klišé, která jsou u tohoto typu filmu jakousi naprostou nutností. Tak například věděli jste, že čím víc monitorů s náhodným, důležitě se tvářícím, nejlépe zeleným či modrým kódem máte, tím víc jste jakože strašlivý AJŤÁK, HEKR, SAJBREXPRD a tak? Do toho přidejte pár serverových racků nejlépe za zamčenou roletou, všudypřítomné kamery, Dicka, který se tváří, jakože tomu všemu hrozně moc rozumí a máte zaděláno na do-ko-na-lý kyberpsychonapínák! Nenechte se zmást! Dům, onen "důvěrný nepřítel", je naprosto dokonalý! Sice vypadá jako hnusný, funkcionalistický bunkr z tolik kůl pohledového betonu a hyzdí široko daleko celou krajinu, ale zato umí vyrolovat venkovní žaluzie, vybrat hudbu hlasovým pokynem, zapnout mikrovlnku a možná i uvařit amarouny! Zkrátka vrcholný hi-tech, který by vás v roce 2018 nenapadl ani v nejdivočejších sájbrsnech a z čeho by všechny ty Siri, Alexy a Kortány pukaly závistí v obvodech! Celý dům je supertajný projekt, proto o něm hlavní hrdinka vykládá své pičí kamarádce, policajtům i svému sousedovi (takovému nekňubovi ze samoty, který je ale samozřejmě taky ten HEKR). (Ups, spojler, ale stejně se na to nikdo rozumný dívat nebude a lopatám se to bude líbit i tak, takže jebat a jen lehce naznačím, že se dále může nějaké to vyzrazení vyskytovat. Poděkujete mi později za ušetřených 108 minut a bezpočet stále žijících mozkových buněk.) Monika, tedy vlastně Zuzana, si pobyt v domě tak nějak (ne)užívá. První polovinu filmu se tvůrci snaží, aby si divák myslel, že za všemi těmi naprosto "nečekanými" kratochvílemi a sváděním hlavní hrdinky skrz neustále se za ní otáčející kamery a úlisný hlas umělé demence, je nějaký ten HEKR. Třeba právě ten zmíněný soused, možná manželův šéf, možná sám manžel, možná Snowden, E.T. nebo cojávím, tady to klidně může být, kurva, strýček Fido (Fico?)! Druhá polovina nás ujistí v tom, že scénáristé jsou opravdu debilové, protože všechno lidské, z čeho ještě mohla být zápletka alespoň na jednu hvězdičku, naprosto zabili. A tak tu máme deus ex barabizna a spoustu "dokonalých" ajtý vychytávek, které by Maďarům zfleku mohla závidět celá CIA, NSA, DARPA, FBI i Andrejova STB! Kdo tedy celou tu dobu hrdinku nebezpečně svádí a šmíruje? No ovšem, přece ten samostatně myslící dům! On totiž Intel, to je známý prasák! Ten to hezké holce ve vaně udělá raz dva a ještě si ji u toho natočí (s červeným filtrem na kameře, aby byla jakože zvýrazněná ta EROTYČNOST)! No nedivme se, že se panička nasere a rozhodne se tu serverovnu ve sklepě zničit. Tak například rozbije monitor, klávesnici a vytáhne několik harddisků, což obvykle samosebou způsobí zhasnutí všech monitorů a světel v domě, určitě i světel u toho souseda a potažmo vyřadí z provozu ISS, to přece ví každé malé dítě, co absolvovalo mateřskou školku s rozšířenou výukou informatiky. Tady je možné naprosto všechno! I když už je dům odpojen od internetu, zvládne pronásledovat hlavní hrdinku do nemocnice, kde už leží její Dick (asi mu z toho už taky hráblo). Dům nahackuje úplně celé město, jmenovitě: tlampač, billboard, závoru u železničního přejezdu, městské kamery, odstavené tramvaje a přístroje v nemocnici, na něž je Dick napojený. A proč to všechno? Protože měl dům přeci "empatické rozhraní a četl podvědomé tužby hlavní hrdinky, do níž se zamiloval" (jen tak mimochodem do slova a do písmene vykradený díl Simpsonových. A pak, že vykrádá jen DžejKej Rohlíková! Všeci kradnů!). Pochopitelně nám zvídavým, které by kurevsky zajímalo, jak by něco takového bylo technologicky vůbec možné, není podáno žádné vysvětlení. Ani Dickem, ani v potitulkové scéně žádný skutečným, od monitoru opáleným, pizzu pojídajícím, uhrovitým ajtý geekem. Alfréd, jak umělou demenci pojmenovali, údajně "unikl do internetu" a aby bylo možné se ho zbavit, musela by naše ústřední dvojice nejspíš nejprve napsat "google" do Googlu (aby ho zničila nejdříve softwérově) a pak vlézt do Big Benu a rozmlátit krabičku s Hawkingem osobně demagnetizovaným Internetem! Fííííha, prostě zírám! Sofistikovaný kyberthriller zo salaša nejakého superhackerského, maďarského baču, len čo je pravda! Po tomto diele mám sto chutí obesiť seba aj tvorcov na korbáčiku a narvať všetkým, čo sa na filme podieľali (okrem Ondreja Pozděchudého za vkusnú hudbu), Jánošíkov povestný hák do riti!

• 10.1.2019  20:59

Asi takhle: přestaňte kurvit dokonalý (a smysluplně uzavřený!) příběh nadstavovanými, idiotskými, přeefektovanými, zbytečnými, nudnými, touhou po vyždímání dalších Galleonů nasycenými zvěrstvy bez hlavy a paty, se spoustou matoucích postav a z hoven postaveného děje, ze kterého ta žízeň po obnovení zacházející slávy DžejKej Rohlíkové přímo čiší. Dexempo fujtajxl a jednu za těch pár sympatických magipotvor v čele s Hrabišem, kterého bych mnohem radši viděla premiérem, než jeho morálně pokřiveného jmenovce.

• 15.6.2019  22:09
    Hotel Mumbai (2018)

Již brzy v evropských městech...

• 30.4.2019  20:51
    Klér (2018)

Czy jest kler parta krzywych pedałów w czarnych szlafrokach? No ewi-kurwa-dentnie! Bravo tomuto filmu a bravo dvakrát tolik, že vznikl v samém středobodu kudlanek, ve Watykanu 2.0, tedy v Polsku. Film odvážně ukazuje to, co je potřeba ukazovat donekonečna: že ta prohnilá instituce je jen banda odporných pokrytců parazitujících na zmanipulovaných kudlankách a jejich penězích! Dva tisíce let fungující firma založená na důvěřivosti svých stoupenců, na manipulaci, lžích, zastrašování; s vlastní jurisdikcí a nehorázným bohatstvím, to si, panečku, někdo uměl vybrat marketingový tah, to by i náš Endy mohl závidět! No, naštěstí jsme tu ještě my, bojovníci za otevřenou mysl a potírání dogmat, vyzbrojeni perem či v případě Wojciecha kamerou a můžeme táhnout na naše skromné křížové výpravy za vlastní rozum! Nejhorší je, že bigotní kudlanky takový film vezmou jako fikci, aniž by se zamyslely (neboť to by byl asi hřích!), že záležitosti v něm ukázané se takto klidně mohou odehrávat, ba co víc, odehrávají. Ve filmu nebylo ukázáno nic, co bych nevěřila, že se někde běžně děje (snad jen až na setkání neonacistů v sídle církevních hovnostářů, což už zavánělo trošku přeháňkou, ale co my vlastně víme, po tom všem, čeho je ta bezskrupulózní parta hovad schopná...?). Zkrátka praedicant aquam, bibunt autem vinum v celé své kráse a povinnost shlédnout alespoň jednou v životě! Smutné je, že na tohleto relativně neškodné a i přes všechna ta svinstva vesměs lidské a pro 21. století reformované náboženství budeme v brzké budoucnosti vzpomínat s láskou, až nás tu zaplaví ono náboženství míru z jihovýchodu. Protože katoličtí pohlaváři sice můžou být a mnohdy jsou pěkné kurvy, ale pořád nám, kteří s nimi nesouhlasíme, nepižlají hlavy tureckou šavlí. To jen takové malé slovo na zamyšlenou a nyní mne omluvte, neboť mé poslání je jasné: vyzbrojena projektorem, plátnem a tímto filmem, spěchám do nejbližšího kostela, abych nedělní bohoslužbě trochu přidala grády...

• 25.12.2018  00:29
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Zelenka má na kontě pár prima počinů, ovšem za poslední roky plete bič z čím dál větších hoven. Kouzlo starých pohádek je asi nenávratně v prdeli, točit pěkné, vtipné a netrapné pohádky umí na české scéně už jen Strach, a tak jsme většinou svědky plytkých a ničím originálních sraček, kde je špatně úplně vše - od castingu, přes dialogy až po hudbu. Nejinak je tomu i v Kouzelníkovi Židovi. Zkrátka naprosto zbytečná pohádka, na kterou do pěti minut zapomente. Lobbuju tímto za další ÁPéčko, ať se je přiští Štědrý den zase na co dívat!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8