• Rodinný

Raluca (2014)

Vcelku zajimave, lehce eroticke krimi. Mozna ctyrmi hvezdami lehce nadhodnotim, ale to asi za ty oci hlavni hrdinky. Velmi zajimava a neokoukana herecka s krasnym telem. Dolansky si to urcite uzil :-)

Padesát odstínů temnoty (2017)

A mne se to paradoxne libilo vic nez jednicka. Lehtivejsi romanticky film, prijemni herci. Asi tak uplne nizke hodnoceni si to nezaslouzi. V ramci druhu filmu lehky nadprumer, 3,5 *

Kruhy (2017)

Nechapu, asi jsem videl jiny ducharsky horor. Velmi dobre, atmosfericke, v prubehu filmu i napinave, par lekacek se taky naslo. Sympaticka hlavni hrdinka. Chtel jsem dat 4*, ale kvuli nesmyslne nizkemu hodnoceni jeste jednu pridam navrch. Uz se tesim na ctyrku :-)

Simonův vesmír (2010)

Milá a fajnová lehce posmutnělá komedie, tohle se Švédům povedlo. K tomu dobré herecké výkony včetně sympatických Skandinávek. Nedivím se, že jeho první přítelkyně to nedala...

V plamenech (2008)

Dle popisu jsem čekal možná víc, ale přesto celkem zajímavé psychologické drama. Začátek atraktivní, na tuhle Williamsku se oproti tenisovým jmenovkyním hezky dívá a kromě svlečené scény se mi líbilo i jak hrála..Ale i když to mělo vyvolat silné emoce, ty se nějak nedostavily, oproti třeba parádnímu Hačikó - příběh psa. Ať už na fotbalovém stadionu nebo kdekoliv jinde, takové filmy se díky invazivní migraci a multikulti neschopné a destruktivní EU, budou moci točit často...

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Tak Stiflera by jako tenisového trenéra chtěl asi málokdo. Chyběl tomu větší vtip a šťáva, nicméně i kvůli tomu, že mám tenis rád aktivně i pasivně celý život, tak za 3*

Tajemné okno (2004)

Deppa celkem můžu, charismatický herec. Chybělo tomu možná větší napětí, ale celkem slušný mysteriózní thriller, nebylo tam extra nic moc přehnaného, tak původní úmysl 3* ještě o jednu přidávám..

Bratovrah (2005)

Nesmlouvavé, syrové drama o Kurdech a Turcích v Německu. A je to film z roku 2005, tedy ještě před tím, než vypukla migrační invaze...Skvělé herecké výkony a autentičnost. Jen to dokazuje, že tyto národy do Evropy nepatří a nikdy nepřijmou jejich zákony a zvyky. 90%

Dokonalý únik (2009)

Škoda toho trošku přehnaného závěru, postřelení a pobodaní měli celkem super kondici...Jinak celkem zajímavý mysteriózní drama, pěkné prostředí, hezký herečky, ale o jednu * ubírám..

Fotograf (2015)

Roden svoji roli v autobiografii chlípného a slizkého Saudka ztvárnil opravdu přesvědčivě. Ale fakt nepochopím, jak takovejhle šílenec mohl díky ujetým fotkám a šukání všeho, co dejchá, vydělat miliony, které mu ještě celkem hravě odklonila Sára. Možná i proto hodnotím lehce přísněji..