Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
Mrky
Michal
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Animovaný
Drama
Komedie
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Království nebeské
(2005)
Nespoutaný Django
(2012)
Riddick: Kronika temna
(2004)
Beowulf
(2007)
300: Bitva u Thermopyl
(2006)
Barbar Conan
(1982)
Vetřelec
(1979)
Hvězdná pěchota
(1997)
Sin City - město hříchu
(2005)
Statečné srdce
(1995)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
RadimSulek
1Maty
Filomen
DaNNy KinG
Bel_Ami
Časové pásmo bylo změněno