Solverino

Česko

3 body

• 28.2.2014  20:21
    Colette (2013)

Jedna hvězda za cecíky mladý Kohnový - jinak strašná sračka! Naprosto příšernej Mádl a ostatní. Komedie v Treblince? Jak dlouho ještě budeme koukat na tyhle pitomý filmy o holocaustu? Zřejmě ještě několik století, už to začíná bejt pěkná nuda... :( Dal bych odpad, ale Thiolka vypadala dobře.

• 2.2.2014  10:10
    Donšajni (2013)

Oslizlé slintání starého senily! Trapné dialogy, naprostá nepřítomnost humoru. Film o přestárlých pro přestárlé. Silně mi to připomíná jakési Odcházení jednoho starého ožraly. Otřesné nehraní "herců" - výsledek osciluje mezi Odpadem! a Jednou hvězdičkou - jedna hvězda za tu operu, kterou můžu, krásná Mozartova hudba, kterou se nedaří prasit ani odporným českým překladem.

• 19.1.2014  19:29
    Ritual (2013)

Tak dumám za co dát týhle sračce aspoň jednu hvězdičku - no snad za to, že jsem cca od půlky koukal už s rychloposuvem a ušetřil tak nějaký čas. Děkuji. Jinak tato supersrajda, kde vypatlaná blondýna jde na pokoj s nesympatickým mrožem (za prachy?) a pak se začne dít jedná totál debilita za druhou... no strašný fakt. Úroveň asi jako středoškolská ročníková práce s vypůjčenou starou kamerou. Děs běs!

• 1.1.2014  19:16

Velmi slabé, žádná pecka se nekoná! Průměrnej nápad, zajímavé rozuzlení, ale příšerně zahrané :( Herci jak na úrovni ochotníků, nejde jim nic věřit, otřesné. Přitom jsou z toho celkem vidět prachy v rozpočtu a jedna hvězda za efekty moderní (blízká budoucnost) společnosti (elektronika, komunikace apod.) ale ve spojení se starým (současným) autoparkem? WTF? No moc neočekávejte.... škoda.

• 1.1.2014  13:11
    Gamgi (2013)

Jedna hvězda za efekty (je vidět rozpočet), ale jinak je to slabé, slabé a zase slabé. Nudná a ukecaná asijská romance na pozadí epidemie ptačí chřipky. Škoda. Mělo to potenciál.... :(

• 26.12.2013  21:26

Patos jako prase! :( Hnus velebnosti!

• 2.11.2013  22:08

Slabé, slabé, slabé! Silně amatérské, laciné triky, směšné kostými, nelogičnosti až nesmysly.... jedna hvězda za snahu, ale je to opravdu VELMI SLABÉ!

• 2.11.2013  11:47
    Carré blanc (2011)

Zřejmě něco uměleckého...? Začátek trochu ve stylu orwellovského 1984, ale pak už nastupuje nuda... strašně dlouhé záběry, mleté maso (dobrou chuť), ponurá atmosféra a pak... pak jsem usnul. Dávám jednu hvězdičku za to, že už mě nic nebudilo :)

• 30.10.2013  20:56
    Stranded (2013)

Jedna hvězda za pokus o vesmírné sci-fi. Jinak se hodně nasmějete (spoiler) - při dekompresi to fouka z vnějšku dovnitř, venku se dá chodit v motocyklové helmě a stačí držet u pusy hadici od luxu, hadici od luxu je dobré mít fixovanou uvnitř provázkem (občas jde dýchat i provázkem, když hadice vypadne z hubice), z vesmíru nepadaj šutry, ale jakési škeble se žlutým sajrajtem uvnitř... je toho víc. Prostě úsměvná srajda :) (jo a taky se dá volat z Měsíce na Zem mobilem, jen na odvrácený straně je trochu horší pokrytí)

• 21.10.2013  23:00

Jedna hvězda za zastřelenou kočku (vtipný), Til hraje jak když si dal pár lajn koksu nebo je na práškách, zpomalenej jak retard, není mu skoro rozumět - asi je to "cool" a "artový". Hooodně slušná trapárna, vydržel jsem jednu hodinu, pak už nepomohl ani rychloposuv. :(

• 12.10.2013  17:52

Film pro quadruplegiky. Trpí, ale neutečou. Když usínám a nudím se, je to prý umění. Z kamery trochu bolí hlava a oči, asi taky umění. Nekonečné záběry o ničem. Hmm, asi jsem občas něco zaspal, ale neviděl jsem žádnou magickou scénu. Jen kecy o análu, který se nikdy nekonal. Krmení psů. Tlachy malejch harantů.... Veliké "umění" se tu zřejmě odehrává...

• 3.10.2013  20:18
    Dark Touch (2013)

Pár zajímavejch momentů (který bych spočítal na jedné ruce), jinak nuda, nuda,nuda a.... nuda! Konec je jedna velká slobota! Strašně slabé!

• 9.9.2013  14:48

Taková ošklivá, mrňavá hubená čubka. Kde je furt berou? To je nějakej sex symbol nebo co? Fujtajxl.

• 8.9.2013  21:53

Kvalitně natočená supersračka! Přetrapné slaboduché vtipy a žvatlající indián :( zhruba na úrovni Babovřesk... jedna upocená hvězdička za triky. Jedině snad ... "Bird angry!"

• 1.9.2013  19:41
    Severozápad (2013)

Tisíckrát viděné. Nulová originalita. Tyhlety sondičky do života retardovaný mládeže už fakt začínají nudit. Např. Pusher byl mnohem, mnohem lepší (díky Milo!) Prostě nuda. :(

• 14.8.2013  19:06
    Pot a krev (2013)

Jedna hvězda za hezké exteriéry, auta a holky - a to jen z milosti. Jinak je to zralý na odpad. Šílená stopáž a slaboduché vtipy nudící už po 30 minutách. Slabota!

• 7.8.2013  20:45
    Love Me (2013)

Jedna hvězdička za Kaitlyn Leeb - překrásná zlatokopka! Lindsey Shaw hnusná jako prdel a nuda nuda nuda!!!

• 21.7.2013  21:57

Lízalín (Gosling) čumí, čumí, čumí a..... opět čumí :( (jedna hvězdička za hudbu a za hezky zpívajícího policajta v černým pyžamu s velkým žabikuchem)

• 24.5.2013  20:27

Mezi jednou hvězdou a odpadem. Velmi slabý a dějově řídký, rádoby thriller. Pohledem pravdoláskomilů zpracovaný hloupoučký příběh o jednom východním němci, který se nechal v ruském vězení multikulturně obohatit (ne, ve sprchách to nebylo) několika Abduláhy z Čečny. A nakonec pravda a láska zvítězila nad rozumem a logikou a kdo neusnul hned na začátku, tak si může nadávat, že rovnou neodešel... škoda času! Prvotřídní sračka! Kam se hrabe svojí naivitou na US sračky! Bohužel.

• 12.5.2013  21:51

Celkem velmi slabé a naivní. Pro malé děti je tam zase dost gore. Tak nevím, možná pro retardy v US? (zřejmě ideální "trhák" zcela o ničem, při kterým můžete v klidu smskovat, konzumovat popcorn a měnit si statusy na FB, určitě o nic nepřijdete i kdyby jste prospali půlku filmu) => zlatej Van Helsing!

• 12.5.2013  12:08
    Maniak (2012)

Takové prapodivné... hlavní úchylák aka Frodo Pytlík vypadá spíš jako honimír než brutální úchyl. Gore na vysoké úrovni, ale celkově film to nezachrání. Hmmm, docela nudné, ale dá se sledovat v malém okýnku na monitoru, když člověk dělá ještě i něco jiného... protože děj je jaksi dosti řídký. 1 hvězda za gore. Chutný konec :)

• 23.3.2013  15:10
    Hitchcock (2012)

Jedna hvězda za retro, jinak bohapustá nuda. Obdivovatelé pana Hitchcocka a milovníci životopisných filmů si mohou jednu hvězdu přidat. Ani jsem to nedokoukal, usnul jsem. Takovej to byl vodvar!

• 23.3.2013  15:08

Nechápu vysoká hodnocení, zřejmě kamarádi od Hanky s Tončou. Navrhuju, aby všichni tyhle obdivovatelé vyrazili za Hankou a Tončou a nechali se také kulturně obohatit. Pak by asi změnili názor. Film je celkem dost nudný, zajímavé jsou tak maximálně reálie (Istanbul atd.), ale na to je mnohem lepší Travel Channel.

• 3.3.2013  13:30
    Mistr (2012)

Jedna hvězda za fantastickej výkon J.Phoenixe. Už dlouho jsem neviděl hrát mentála s takovým nasazením. Možná snad akorát "Láská v hrobě" tam hrály oba "hrdinové" mentály ještě líp! Přiznám se sebekriticky, že jsem vydržel 30min a pak jsem zbaběle utekl. Snad to na mě nezanechá trvalé následky. Že bych si šel něco vypálit ze zelí a toluenu? Ňamy ňam.

• 15.2.2013  11:07

7 psychopatů a 8 to natočil! Děsný, kdo všechno se propůjčil do tohodle filmu! Jedna upachtěná hvězda za Colina a Chrise, zbytek se jen děsně pitvoří a hraje jak v 5. cenové. Otřesná záležitost - musel jsem to dokoukat na 2x, nedaly se poslouchat ty bezduchý dialogy. Občas jsem měl dojem, že střihač přehodil některý scény, dialogy na sebe nijak nenavazujou a jde z toho hlava kolem... no veliká slabota!

• 10.2.2013  22:03

Jedna hvězda za celkem dobrej nápad a za vizuální ztvárnění (triky). Jinak naprostá tragedie, co lze vydržet jen se stisknutím tlačítka >> jinak chcípnete nudou! Bohužel na film to nestačí a divák se trápí a trápí a konec stále nepřichází.... :(

• 3.2.2013  15:15
    Hořící keř (TV film) (2013)

Zatím s odřenýma ušima na jednu hvězdičku, časem možná i na odpad! Odporně melodramatické, nabubřele nudné. Spíš to vypadá na pokračování seriálu Retro z ČT24 s rozbitou melodramatickou linkou, kostrbatě popisující události počínající normalizace naivníma očima prvňáka na ZDŠ. Heroicky hrozné!

• 20.1.2013  15:33

Jedna hvězda za kostýmy a reálie. Jinak prachbídné, Kňára střída asi 3 varianty špulení s kačeřím výrazem. Prý si s tím vystačí - no nevím, je to "herečka" asi jako Hanychová :( Pak několik polodětí v dalších rolích, nekonečné záběry a vljké pohledy do dáli.... jak v ruským filmu.... Asi 3x jsem skoro usnul, jaká to byla nuda. Umělé emoce, spočítané PR managery a výkonými producenty mě nějak minuly... Hodnotím jako velmi, velmi slabé a opět nechápu hype zde na CSFD. Hodnocení je třeba brát s VELKOU rezervou!

• 12.1.2013  22:38

Celkem veliké zklamání. Vše působí jako PC pro hra malé děti. Je vidět, že je to točený pro prachy tak, aby do kin v US mohly i úplně malý děti. Jednou se to vydržet dá, ale neporovnatelně horší než LOTR 2 a především LOTR3. Tohle je slabej odvar. Metrosexuální přiteplalý elfové a gumový trpaslíci, hnus velebnosti. Aspoň že ten Thorin Pavéza se celkem povedl.

• 1.12.2012  20:32
    Skyfall (2012)

Jedna hvězdička za Bardema. Jinak hrozné - strašně natahované záběry jak v ruském filmu, milionkrát vykradené scény, film zajímavý tak možná pro náctileté. Takové Stmívání po Bondovsku. Nuda, nuda a nuda. nějak se nám z toho vypařila ta správná atmosféra :(