Solverino

David Solver

Česko

4 body

• 13.10.2018  19:22

Pilot vypadá nadějně, vč. solidních hereckých výkonů. Strašení se moc neodehrává, nulové gore a žádné lekačky. Asi spíš takové nějaké nudné... uvidíme.

• 13.10.2018  19:34

Sestupná tendence, nic výrazného se neděje, pořád jen žvanění a jakoby tajuplné náznaky, které nudí a prakticky nic se neděje.... nudné na usnutí.

• 13.10.2018  19:23

Slabší než jednička, prakticky se nic neděje, pořád se kafrá a kafrá... jakoby strašení tak na úrovní první třídy (zvláštní školy). Nuda.

• 15.10.2018  22:04

Devítka a desítka naprosto nejlepší, už opravdu super!

• 11.4.2019  22:19

Pěkná atmosférická přehlídka veteše, slušná hudba. Hezká sbírka hlav. Chlap dvakrát kriticky poruší bezpečnost práce a problém je tady. Škoda, že nebylo víc peněz, mohlo to být lepší.

• 19.3.2018  21:58

Celej film se pořád nic neděje, pak jako se něco začne dít, pak lehká hoňka a nevíte vůbec vo co go a pak najednou konec a fíkus.... sice na konci něco naznačenýho jako.... ale celkem hovno. No slabota a skoro škoda času. Všechno nemusí mít nějakej důvod.

• 31.3.2018  17:30

No není to špatné, věčná škoda českého dabingu, přicházíme o zajímavé hlasy herců v originále (Jared Harris). Také jsem si všiml, že jsou některé pasáže nepřesně přeloženy a také občas něco chybí...hmm škoda. Jinak je to velmi dobré, i když originál v knižní podobě je mnohem lepší. Na filmu mi hlavně vadí legračně udělaný led a sníh a věčná škoda, že při těch zimních podmínkách nikomu nejde pára od pusy, asi by bylo už moc drahé to alespoň digitálně dodělat. Škoda, trpí tím autentičnost. Jinak je to prima!

• 31.3.2018  17:31
    The Terror - Gore (S01E02) (epizoda) (2018)

Hmmm, dobré. Škoda toho digitálního monstra, vypadá trochu dětsky animovaně... no třeba si ho více vychutnáme v dalších dílech. Jinak super.

• 15.6.2018  22:42
    Tomb Raider (2018)

Celkem sympatická, neokoukaná nová "pipka". I když je to taková rachitická hekařka. No jednou se to dá, ale s odřenýma ušima průměr.

• 6.10.2019  21:27
    Tvůj syn (2018)

Hodně předvídatelný děj, strašně pomalu natočené (to je asi "umělecké", ale zbytečně to natahuje stopáž a film chvílemi nudí). Jinak to není úplně špatný, na konci ale zůstává spousta otázek nevysvětlených, děj je neřeší. Hmmm, pouze průměr.

• 2.12.2018  21:23

Můj ty bože, tohle se fakt někomu líbí!? Taková bezbřehá nuda s příliš aktivním policajtem...? Sere se úplně do všeho a píchá klackem do každýho vosího hnízda v okolí... no to není hrdinství, ale hloupost. Nedal jsem to do konce a statečně usnul!

• 6.10.2018  22:20
    UFO (2018)

Vůbec to nebylo špatný, celkem dost dobré... P.S. obávám se že lidstvo nikdy nedosáhne ani první úrovně i když i do té nám chybí polovina a už se přetáčíme do sebedestrukce... západní civilizace totálně upadá, utopená v nihilismu a řešení hloupostí. Dalšího levelu nedosáhneme ani kdybychom na to měli další tisíce let. Bohužel.

• 25.8.2018  21:38
    Upgrade (2018)

Dobrý! Škoda že do toho nešlo víc prachů na efekty, ale jinak super!

• 23.2.2019  19:16

Celkově docela slabé, potenciál tam byl, ale nevyužitý. Už mi začíná být otravné koukat na "horror" kde se pořád všichni chovají jako idioti. Nebylo by tam něco trochu lepšího?

• 2.12.2018  21:09
    Venom (2018)

Chmmm, jenom efekty, jinak vůbec nic. Dobrý pro malýho kluka, ale jinak úplně prázdný a nic... ani žádný vtipný hlášky, nic. Slabota.

• 27.9.2019  21:21

Öpravdový Odpad! Wow, doufám, že na tohle z mých daní nešla ani koruna...!

• 16.7.2019  21:30

Tak to je velká sračka! Dialogy jako když je napsali retardovaný jedinci, na sebe nenavazující, prostě jako kdyby si každej vytrhnul z telefonního seznamu několik stránek a pak je společně předčítali, každej kousek. Proboha kdo tohle platí!? Doufám, že ne já ze svejch daní... Taková kokotina! A naprosto otřesná hudba (to ani hudba není, jen otravné zvuky). Nejlíp hrále ten chlupatej pes, jsem chvíli nevěděl, jestli to není Chuwbaka z Hvězdnejch válek? Ale nebyl, i když čuměl úplně stejně!

• 28.1.2019  21:40

Celkem podařená záležitost, docela pobavilo. Na jedno kouknutí ok.

• 16.4.2018  21:39
    Ztraceni ve vesmíru (TV seriál) (2018)

Pilot only a stačilo... občas hezký počítačový efekty, ale to je tak všechno. Rodina genderově a rasově plně vyvážená, časem se někteří zřejmě ještě vyprofilují. Krásně sterilně nudné... slabé.

• 25.10.2018  17:07

Wow! Tak mladej Švehlík už je opravdu PAN herec! Gratuluju! Super. Film po všech stránkách OK, líbila se mi i beatboxový podkres (aka hudba). Nebylo to úplně na plný počet bodů, ale hodně dobré!

• 2.9.2017  15:40
    7 životů (2017)

No nic moc - sice celkem zajímavé řešení přelidnění - ale jinak zbytečně dlouhé a nedbale zahrané dosti topornými herci, Noomi to taky více sluší s vetřelcem a ve skafandru, jinak vypadá v šatech moc androgynně a celkem až nesympaticky. Hezky si tam Glenn Close zahrála Angelu Merkelovou.

• 12.3.2018  20:06
    8 hlav šílenství (2017)

Aspiruje na titul "Sračka roku"! Škoda i materiálu, na který byl film natočenej - velmi neekologický.

• 17.2.2018  17:13

Tak takhle vypadá naprostá, ale naprostá nuda... NUDA....N.U.D.A.!!!!! P:S. Jedna hvězda za trochu akčnější začátek (Vietnam) a za titulky.

• 25.7.2020  20:51
    American Horror Story - Cult (série) (2017)

Noční můra všech lezeb a úchyláků se zhmotnila - Donald Trump! Odporná sračka! (a to nejsem fanda Doníka)

• 25.3.2019  22:13
    Aterrados (2017)

Tak to se mi kuwa líbilo! Po dlouhý době docela vodvaz! Nebál bych se přidat ještě kapku gore (jako v prvních Hellraiserech) a bylo by to primissima! Fakt slušná jízda. Doporučuju!

• 20.10.2017  19:33

Fakt pobavilo! Suprová dobová hudba a docela pěkně vystajlovaný... škoda jen tý vychrtlý přestárlý agentky, co měla opět ručičky jako hůlčičky a nožičky jako párátka a stejně přeprala všechny tvrdý rusáky :( to si fakt dělaj prdel... ale dobrý, moc dobrý! Takhle dobrý jsem to fakt nečekal = super!

• 30.5.2020  18:30
    Belzebuth (2017)

Dal bych i vyšší hodnocení, ale to by tam museli hrát aspoň trochu sympatičtí herci... je to jen samej nesympatickej starej, tlustej mexikánec a pak dlouho nic... celý to dost herecky táhne ten starej páprda ze SAW, bez něj by to bylo už tak slabší. Jinak dějově docela dobrý a koukatelný. Triky slabší, nejlepší je oživlej Ježíš. Dobrá atmosféra, interiéry i exteriéry, jen to herecký obsazení je marný, jednotlivé postavy jsou vám úplně buřt. Škoda, mělo to větší potenciál.

• 29.12.2017  21:10

Podprůměrná nudná záležitost... spousta prapodivných dějových kotrmelců = z tohodle legenda tedy opravdu nebude. Celkově zklamání.

• 28.5.2017  15:08
    Bokeh (2017)

Hezké exteriéry, ale to na film nestačí. Velice slabí herci, toporní jak islandské dřevo, stupidní dialogy a prakticky žádný děj. Křeč jako prase a nuda nuda nuda... nic se neděje a stupidní konec. Totální ztráta času, velmi nedoporučuji!

• 30.12.2017  20:55
    Bright (2017)

Hele, hele, hele... to ale vůbec není špatný! Slušně natočený, má to spád i švih, po vizuální stránce přímo lahůdková záležitost, výborná hudba... trochu slabší dějově, ale tady není moc do vymyslet = celkově to hodně pobaví a na jednou zkouknutí je to výborné! Hodně velká bžunda - černoši jako orci! Ha ha :)