Solverino

Česko

4 body

• 4.12.2016  14:12
    Snowden (2016)

Docela nuda a žvanění o ničem... usnul jsem před koncem. :(

• 3.12.2016  21:50
    Desierto (2015)

Prima film na studené zimní večery. Vypadá to pořád dobře, dobře a pak se to nakonec pokaká... škoda! No nemůže mít každej film šťastnej konce :(

• 20.11.2016  20:09
    The Monster (2016)

Tak to je opravdu ukázkový odpad! Totálně nesympatičtí herci, kdy se už těšíte jakou strašlivou smrtí zhebnou a ono pořád nic a nakonec, no darmo mluvit :( Hnusná debilita! A pak ten příšerák natřenej dehtem - asi došel rozpočet ještě před koncem...

• 19.11.2016  19:41
    Channel Zero (TV seriál) (2016)

Prima, zajímavý. Jen pořád ani po posledním dílu nevím proč měl po celým těle ty zuby? Poradí někdo co to jako má znamenat?

• 13.11.2016  16:29
    Pustina (TV seriál) (2016)

První dva díly celkem nadprůměrné, třetí silně nudný a o ničem - nejde postavit celý seriál jenom na autentičnosti ve stylu dokumentu a bezútěšných exteriérech. Jinak sondička, ale chtělo by to více akce jinak asi přestanu sledovat, koukat na nekonečné stesky různých lůzrů a fetujících cikánů... to začne brzo nudit.

• 6.11.2016  19:01
    Z Nation (TV seriál) (2014)

Celkem slabé, zřejmě se to točí bez scénáře. Nesmyslný děj se točí pořád do kola a nemá to valného smyslu. Zřejmě se to vždycky natočí na srazu paintballistů.

• 6.11.2016  15:40

Člověk si se slzou v oknu zavzpomínal na dobu kdy začínal. :) Bože to byla lábuž!

• 1.11.2016  21:54

chmmm, no přiznám se že nic moc, asi už jsem na to moc starej :(

• 30.10.2016  15:24
    Aftermath (TV seriál) (2016)

Viděl jsem dva díly, ale moc se na to nedá koukat. Vyloženě mě vytáčí ta vyžilá hnusná hubená lezba, co věčně nosí sluneční brejle i v noci. A korunu tomu nasadil ta létající gumová příšerka s koněm, no ty wogo - to je teda hustej hukot :( Sračka jako vyšitá!

• 23.10.2016  22:04
    Mlha (2007)

Kniha lepší. Chtělo by to remake. Hutné finále.

• 23.10.2016  17:49
    Anthropoid (2016)

No fuj, kdo se má na tu Anču pořád koukat! Hnus velebnosti :( Jinak celkem slaboučké...a nudné. Dvě hvězdy za finále, jinak to byla převeliká nuda!

• 23.10.2016  17:44
    Infiltrátor (2016)

Naprostá bomba! (co dodat)

• 13.10.2016  20:16

Chmmm, slabota a křeč jako prase! A ty slabomyslný hlášky! Za trest! Do půlky jsem 2x usnul a pak to radši ukončil. A kuwa co ta debilní parodie na Jokera? To byl nějakej jeho homo bratr? :(

• 13.10.2016  20:08

Není to úplně blbý, ale zase nic světobornýho. Prima hnusačka/záporačka, ale zase tak omletý téma a plný klišé jako pytel sraček. :)

• 9.10.2016  10:48
    Kvílení (2016)

Super! Sice se některé postavy chovají občas nelogicky, ale to v životě taky. Asijská mentalita je někde jinde než ta naše. Ale jinak naprostá špica, super horor - žádný stupidní americký vyvražďovačky. Informace pro teenagery: ve filmu se ani jednou neobjeví Facebook, žádný vystajlovaný američanky ve věku kolem 20 a svět nakonec není zachráněn!

• 3.10.2016  22:07

Předchozí díl jednoznačně lepší, stylizace do 70.let občas až úsměvná :)

• 25.9.2016  15:18
    Boj (2015)

Celkem průměrný film na obehrané téma, vývoz US demokracie do zemí kde o "demokracii" nikdo nestojí a nejsou jí sami schopni.Taky je krásně vidět jak různí parazité a parazitky z neziskovek otravují život samotným daňovým poplatníkům. Bylo by krásné neziskovky odstřihnout od státních peněz, ať si žijí za svoje a nebo za to co vyžebrají od dobrovolných plátců.Rázem by bylo na světe lépe.

• 24.9.2016  09:15

Některá osobní rozhodnutí mohou mít zásadní vliv na váš další osud. A pokud se rozhodnete špatně, vaši kamarádi zemřou.

• 21.9.2016  21:56
    Unfriend (2016)

Pár zajímavejch lekaček, jinak pytel sraček pro náctileté závisláky na Fakebooku s minimálně tisícovkou "přátel" :) Cypovina veliká!

• 17.9.2016  20:34

Velmi sestupná tendence, první příběh celkem šel, zbytek je nedívatelnej. A to tak, že totálně...

• 14.9.2016  00:10
    Teorie tygra (2016)

To znám :) (a tchýně je v tomhle přebornice)

• 11.9.2016  22:34

Stará garda v čele s Gery Staromužem a Tvrdým Kevinem! A kurwa válej, chlapi válej! Dobrý :o)

• 11.9.2016  19:57

Lehce podprůměrná sračka, kde čekáte že se to rozjede ... čekáte .... čekáte ... a ono se to fakt nerozjede.

• 11.9.2016  19:55
    Imperium (2016)

Pane jo, proč takovej skrček hraje skina?! To je taková trapárna, že jsem se dost nasmál... a ještě pořád ten ublíženej výraz štěněte :( No to je prdel. To je takovej mini-skin. Kapesní verze skina. Nácek na hraní pro děti. Nevím jak může řídit pickup, vždyť ani nevidí přes volant dopředu.

• 4.9.2016  12:33
    Jason Bourne (2016)

adrenalinová jízda poněkud nataženého charakteru... časem lehce nudnější... Alicia je fakt prima kus, ale bohužel vypadá tak na 13 a je spíš k smíchu :) (a už vůbec si jí nedokážu představit jako Tomb Raiderku, to bude teprve prdel.... (možná)

• 27.8.2016  22:33

tak křečovitě ftipný, až je to průměrný...

• 23.8.2016  22:08
    Démon (2015)

Potenciál by byl, ale výsledek je poměrně tristní záležitost. A od půlky se člověk už modlí aby to skončilo... ztráta času na to koukat :(

• 16.8.2016  19:54

Hele překvapení... zhruba kolem půlky to už vypadalo na 5 hvězdiček, ale nakonec za 4. Hodně dobrý! Super atmosféra

• 10.8.2016  13:52

No asi do půlky se to celkem dalo vydržet, další část pak pouze utrpení určené zřejmě pro diváky s frontální lobotomií :(

• 22.7.2016  21:54
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Akta X pro teenagery :) (tedy ty starý dobrý X-Files, ne ty nový sračky) asi tak do 3 - 4 dílu to nejni špatný a pak to dost strmě padá, neustále otravující dětské žvanění a rádoby napětí se vytrácí a stává se z toho Studio Kamarád.... ke konci už vyloženě nuda :(