Skyfall (2012)

Jedna hvězdička za Bardema. Jinak hrozné - strašně natahované záběry jak v ruském filmu, milionkrát vykradené scény, film zajímavý tak možná pro náctileté. Takové Stmívání po Bondovsku. Nuda, nuda a nuda. nějak se nám z toho vypařila ta správná atmosféra :(

Sněhurka a lovec (2012)

Jedna hvězdička za královnu a druhá za trpaslíky! Jinak je to shit k pohledání! Mega-nesympatická kravka jako Sněhurka a "lovec" kterej se tváří jako by vypil kotel metylalkoholu a už se mu v hlavě stmívalo... Celé mé sympatie měla královna a její slizkej bratříček. Bravo Charlize, skvěle zahráno! Trpaslíci taky celkem dobří, zřejmá inspirace Tolkienem.

Tady hlídám já (2012) odpad!

Otřesná záležitost! Rozhodl jsem se po zralé úvaze neudělit ani jednu hvězdičku, a to dokonce ani za Huga!

Tajemná huldra (2012)

Vůbec to není špatné. Pokud však někdo očekává akční film se spoustou střílení, reálné gore a létající talíře se zlými pidimužíky.... tak to bohužel. Tohle je spíš romantika a fantasy. Škoda těch laciných triků, chtělo to víc peněz a byla by z toho klidně třeba "Žena ve vodě".

Tajemný muž (2012)

Tak asi do 1/2 je to takové slabší, neslané a nemastné - zřejmě by to chtělo trochu lepší hudbu a herecké výkony, ale pak se to rozjede a pointa není vůbec špatná! Doporučuji. Vydržte!

The Battery (2012)

Dva totálně vypatlaní zoufalci na tripu. Ve skutečnosti by zdechli během dvou tří dní. Totální blbina. Pár vtipných scének (honění apod.) a to je vše, na úrovni studentský práce na střední. Nic víc.

The Bay (2012)

Není to zas až tak blbý, lepší než leckterý vyvražďovačky. Jednou se celkem v pohodě dá :)

Únos (2012)

Strašně rozvleklé, herecké výkony na úrovni dokumentárního filmu. Nějak si nedokážu představit, že bych šel na to do kina. Film pouze pro otrlé filmomaniaky. Prakticky bez děje, bez dialogů a bez nějakých zajímavějších momentů. Batman v LDN na kapačkách... zábavnější by bylo sledoavat jak roste tráva :(

Útěk (2012)

Po delší době krátké, odsejpající, výborně nasnímané, přirozeně drsné a ze života (ve 14. století)! Žádní nažehlení vesničané a lupiči gentlemani! Super! Kdo si co urve to má, život je drsnej, zvláště na severu! Super! Vysoce doporučeníhodné!

Váhavý fundamentalista (2012)

Nemělo se to náhodou jmenovat "Rektální fundagynekologist"? Tak oduševnělé, až jsem nudou zíval. Romantickej "ručníkář" v akci. Zřejmě vedlejší produkt nějakýho homosexuální "reluktantního" dobroděje (dobroser) :(