The Traveler (2010)

Nápad na 5 hvězdiček, režisérsky sprasenej na pouhé 2 hvězdy! Hnus velebnosti! Val Kilmer taky sprasenej čím dál tím víc! Velebnosti, vždyť on nám ten Batman jednou praskne! :(

Ďábel (2010)

Tak tady dávám po delší době plný počet. Uáááá, chvílemi jsem měl husinu! Velmi slušnej horror, jeden z velmi vydařených za poslední dobu! Doporučuji!!!

Ha phraeng (2009)

Průměrný horor posládaný z několika nesouvisejících příběhů. Klasická asijská duchařina. Nejvíc se mi líbil ten poslední :) (mrtvola říká: já ale nejsem mrtvá! jen jsem si odskočila z nemocnice! :o)

Slepota (2008)

Průměr, bez nějakého většího odvazu :( slušní a známější herci, ale film takový neslaný nemastný, jako by to natočil režisér bez koulí :( Julianně to pořád docela sekne!

Touha po pomstě (2010)

Tak to mě moc nezaujalo, celkově velmi průměrné, ale na konci nadprůměrná pointa. Doporučuji vydržet do konce, i když se budete dlouho skoro nudit... he he!

Jak jsem strávil tohle léto (2010)

Wov, tak to bylo celkem zajímavé! První půlka s pomalým rozjezdem, ale pak už to šlo... Sice jsem očekával trochu větší maso, ale i tak to celkem šlo. Zajimavá krajina i prostředí, na začátku to vypadá jako dokument a na konci to má už slušně našlápnuto... Na reřisérově místě bych se nebál trochu víc odvázat a přihodit špetku Jacka Torrance z Shinning :)

Posel (2009)

Moc se mi to líbilo! Vysoký standard, dobré herecké obsazení, bez nudné vaty = celkově moc prima!

500 dní se Summer (2009)

Tak po hooodně dlouhé době komedie na plný počet bodů! Super záležitost. A hudba The Simths! Paráda. Zooey je ve filmu fakt kočka k fuc... k zulíbání! :)

Nádech (2010)

Velice dobré, ke konci už trochu profláklá a očekávaná pointa, i když náhlý zvrat jsem nečekal. Celkem i relisticky natočeno. Doporučeníhodné!

Lovec kořist (2009)

Škoda, že nebylo víc peněz. Film má dobrej nápad, dobrý herce, jen těch peněz na efekty bylo zoufale málo. Veliká pochvala! Dobrý! Mít tak na film prachy jako na Predátory...