Simon řekl (2006) odpad!

Velmi trapná záležitost s malinkatým rozpočtem. Nevydržel jsem do konce.

Generál Nil (2009)

Hodně smutné drama podle skutečného osudu polského válečného hrdiny, kterého komunisti po válce oběsili jako prašivého psa! Velmi smutné, reminiscence na proces s Miladou Horákovou :( a to tu svini, co jí odsoudila a nechala oběsit (soudružka Polednová) pustí z vězení pro stáří - chce se mi blít na současnou dobou.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Hodně přeceňovaná komedie, s lehce nadprůměrnou zápletkou. Velmi průměrné herecké výkony. Ale vydržet se to dá. Juliana jako lesba - to tu ještě asi nebylo :)

Red Hill: Krvavý zapadákov (2010)

Na začátku rozpačité, pak se to rozjede. Jen mi nějak přišlo, že byli všichni tak nějak trapně neschopní a nekompetentní (policajti dosti neschopní, také zemřeli spravedlivě všichni). Celkem trapný hlavní hrdina. No, aspoň že nakonec našel odvahu vystřelit z vlastní služební zbraně. Ne víc než 3 hvězdy, celkem spíše průměr.

Opravdová kuráž (2010)

Roztomilé huhňaní Bridgese a pak i Damon s prokousnutým jazykem :) Celkem dobrý film i western. Líbilo se a je doporučeníhodné!

Cizinec (2010) odpad!

Nekonečný reklamní blok (auta, šperky, kostnatá Jolie atd.), bláboly o ničem, nuda jak v ruským filmu :( HNUS!

Pohřben zaživa (2010)

...a nejlepší byl ten konec :) i tak to může někdy dopadnout, o to je to pak reálnější....

Tikot hodin (2011)

No spíš nic moc, chvílemi až odpad! nakonec se to trochu zvedne. Slabší téma a velmi slabé zpracování. Cestování v času, detektivka a spol. = celkově podprůměr :( k "Mlčení jehňátek" nebo k "Sedm" to má sakra hodně daleko!

Poločas rozpadu Timofeje Berezina (2006)

Po dlouhé době zase úžasnej film a dokonce na ČT1! Bravo! Jen je smutná ta nevybalancovanost těch dvou dějových linií, z jedné mě mrazí (Timofej) druhá je spíš k smíchu... škoda. I tak ale plný počet!

Nightwish: End of an Era (2006) (koncert)

Nightwish není až tak moje krevní skupina, ale dávám 5! Viděl jsem na BR v HD a super! Parádní High Hopes... :) vše s maximálním nasazením!