Smrt čeká všude (2008)

Wow! Bomba! Vřele doporučuju všem, co se líbil Black Hawk Down nebo Jarhead, po dlouhé době skutečně super film! Ralph Fiennes si tam ale moc nezahrál, pokud nepočítám to ležení... :)

Město zločinu (2009)

Jackie Chan jako vážná postava! Hodnotím velmi pozitivně, prima asijská gangsterko-detektivka :) doporučuji všem!

Nanking! Nanking! (2009)

Jednou se to dá, pro nás zajímavá asijská mentalita (život nemá prakticky žádnou cenu), černobílé provedení... hmm, trochu manýristické...

Chemical Wedding (2008)

Není to až tak marný :) kouknout se na to dá, i když asi nejlepší na tom je hudba Bruce Dickinsona :) (a pak ta zrzka, mňam!)

Obitajemyj ostrov. Schvatka (2009)

Hmmm, pokračování slátaniny typu Denní/Noční hlídka (která byla mimochodem mnohem lepší a zajímavější), nastavovaná kaše Mrazíka z kosmu. Kdyby aspoň ten hlavní hrdina nebyl tak debilně "krásnej" jak z časopisů pro 4% menšinu.... dějově slabší než první díl. Chtělo by to víc krve, temnější kulisy a trochu víc reality, prapodivná pohádka s pěknou herečkou (Rada Gaal).

Tajemný ostrov (2008)

Divné, divné - chvílemi jako pohádka s až odpudivě krásným antickým hrdinou (hnus velebnosti) s až pohádkovými scéna. Hmmm, obávám se že je to taková ruská pohádka ve stylu Mrazíka, ale trochu víc sci-fi. Občas zajímavá scéna, ale většinou spíš smích :) No asi komická sci-fi? = jednou se to vidět dá... (hvězdička navíc za hezkou Radu Gaal)

96 hodin (2008)

Po dlouhé době veli slušný film, Liam trochu netradičně, ale velmi pěkně. Poměrně realistické, úsporný boj bezezbraně, hezký střelba. Konečně něco ve stylu Bourna a spol. - tleskám (po dlouhé době!) lze jen doporučit!

Bruno (2009)

Jsem na rozpacích = chvílemi velmi zábavné (diskuzní pořad s černochy ve studiu = vyměnil jsem černé dítě z afriky za nový ipod!), chvílemi opravdu megatrapné (neustálé mávání ptákem) a vrchol všecho - předstíraný blow-job s Milli-Vanilli = uber hnus! No do kina bych na to opravdu nešel a vzít na to svojí holku bych se asi za toho blba styděl = celkem zklamání! Ideální film pro mega-cool-buzny! :(

Hrozba v poušti (2008)

Škoda těch poměrně slabých triků a nabubřelého "chlapáctví" několika looserů :) Jinak celkem zajímavý námět - mohlo by to být jinak mnohem koukatelnější!

Noční volání (2006)

Trochu zmatené, trochu nudné. Dá se to vydržet jako kulisa k jiné činnosti. Projde hlavou, ale nic nezůstane. :( (jediný vtip = a co jste udělal pro stewardy? :))