Svěrací kazajka (2005)

Maximum! Hooodně dobrý! Všem vřele doporučuju, tak dobrej film jsem už dlouho neviděl :) Herecký koncert Adriena Brodyho a zajímavý záporňák Kris Kristofferson! Určitě si to nenechte ujít, budete mít celý večer o čem přemýšlet :)

Tma (2005) odpad!

Nudné a předvídatelné, velmi nesympatický kňouravý blonďatý parchant ("holčička") a její rachitická stejně nesympatická matka, pokus o využítí velšské mytologie střižené slaboučkým odvarem ze Sillent Hill a současných nesmyslů :) těžká nuda a totální odpad, minimum napětí, nakonec se to nedalo vydržet ani do konce a následovalo odhození DVD do koše! odpad!

Bokovka (2004)

velká nuda... nekonečné blábolení o ničem... vydržel jsem cca 20 minut... velmi slabé!

Old Boy (2003)

Velmi zajímavé, ale poměrně složité rozuzlení nakonec. Trocha logických kopanců a až neuvěřitelnost z pohledu evropana. Možná trochu slabší než Sympathy for Mr.Vengeance. Ale i tak výborné. Super!

Má je pomsta (2002)

Velmi zajímavá atmosféra a korejské reálie. Je velmi zajímavé sledovat "asijský", potažmo "korejský" pohled na svět, vztahy mezi lidmi a někdy dost přeťápnutá gesta v samurajském stylu. Je vidět, že i v dnešní době má život v jiné části světa úplně jinou hodnotu a málokterý korejec má doma poslední model placaté TV od Samsungu (žije podstatně chudobněji než průměrný evropan). Film velmi zajímavý, vysoko hodnotím přímost a upřímnost. Zbytečných keců je minimum.

Znamení ve zdi (2002)

Velmi silné tři hvězdy. Škoda slabých hereckých výkonů, laciných triků a pouze průměrnému provedení. Jinak zápletka na minimálně 4 hvězdy, dobře zpracované by to bylo i na 5. Ale jednou se to vidět dá. Dobrý!

Dagon (2001)

Hezká vzpomínka na 80.léta, natočená 2001, skoro bych tomu ani nevěřil, vypadá to jako průměrnej Dario Argento. Dá se to vydržet až do konce...skoro :)

Donnie Darko (2001)

Bomba film! Klobouk dolů! Must see, pro každého fandu... Dokonce tam zazní i dobové fláky (rok 1988) včetně starých dobrých Joy Division! :) Škoda, že neměl tvůrce současné trikové možnosti, to už bychom teprve padli na zadek!

Intacto (2001)

Čekal jsem mnohem větší blbost, docela dobrý. Dá se to vidět (jednou).