lamps

Vyspěle podaná špionážní story, která nenudí a výborně rytmizuje vyprávění, ale přece se jí zcela nedaří zdůraznit a využít osobní linii, a ve finále tak dosáhnout výraznější emocionální odezvy. Postavy manželky a Diane Kruger a jejich vztah s hlavním hrdinou nejsou rozvedeny tak, jak by jinak psychologicky laděný scénář vyžadoval, a Furman tak nabízí v podstatě jen hodně kvalitní a napínavou konverzačku, okořeněnou pár úmrtími a překvapivými momenty (Cranston vyšilující v restauraci před vyděšenou manželkou je nezapomenutelný). Přesto je dobře, že tyhle staromilné žánrovky stále vznikají - jsou pořád uvěřitelnější a sympatičtější než všechny akční atrakce dohromady. ()

necisty

Začátek byl slabší a děj byl strašně zvláštně opisován. Všechno to asi klidně mohlo být na celý seriál, ale tady mi to přišlo, že některé věci vyřešili až moc jednoduše. Každopádně závěr mě přesvědčil. Ale jak je možné, že i největší záporáci byli zavřeni třeba na maximálně 15 let, už jsou nejspíš dávno venku a nevyřídili si to s nimi? ()

Happens

Dvojí život federálního agenta stojí nervy a vztahy všechny jeho blízké.. Ve výsledku i ty z druhého břehu. Je to takový nabitý snímek, který se snaží být dobrý jako Narcos, ale to jen nedaří se. Po shlédnutí mám rozmazanou stopu jakéhosi krimi akčního snímku. Nic zapamatování hodného. ()

luka4615

Bryan Cranston exceluje v tomto jinak průměrném a hodně nataženém snímku. The Infiltrator ve srovnání s jinými filmy podobného ražení těžce zaostává rozpočtem, umnějším scénářem či lepším dějovým spádem. Je to veliká škoda, jelikož toto téma zůstává atraktivní i po tolika letech a nesčetných filmových zpracováních. Tak snad příště Brade Furmane - pořád totiž věřím, že Lincoln Lawyer nebyl pouhá šťastná náhoda! ()

DwayneJohnson

Bryan je teď v kurzu, to se musí nechat. Nejsou to sice nějaké megahity, ale povětšinou filmy, které (hlavně) díky němu zůstanou dlouhou v paměti. Tentokrát jako agent FBI na stopě kolumbijského drogového kartelu, který v 80. letech byl asi nejmocnější na světě. Ale když nastoupí "Bob" není jisté nic, pro nikoho na světě, ani ta veselka na konci, kde jsem úplně zapomněl na Diane, jak jsem jí dřív nemusel. Asi už stárnu, každopádně téhle vydařené výpravě s výbornou hudbou odpouštím i tenhle, pro mě dříve velmi důležitý detail. ()

• Soukromé letadlo ve filmu je Learjet 40 (první let 5 .9. 2002), nebo Learjet 45 (první let 7. 10. 1995). Film se ale odehrává v roce 1985. (vojacekr)
  • Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)
  • Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)