Umění sebeobrany (2019)

Zajímavé? Jistě. Vtipné? Moc ne. Divné? Hodně. Nudné? Jo, docela jo.

Star Trek V: Nejzazší hranice (1989)

Ono to není tak hrozné, jak se tvrdí. Je to celkem vtipné a i něco k zamyšlení se najde. Ale nevysvětlená mytologie to trochu podráží. Nicméně trojice Kirk, Spock, Bones mě stejně donutila ke čtvrté hvězdě.

Star Trek VII: Generace (1994)

Ačkoliv jsem vyrůstal na Nové generaci, stará posádka je lepší. A v duetu Kirk a Pickard, jakkoli jsou nesrovnatelní svými charaktery, pro mě prostě vyhrává Kirk. I za něj, dávám pět. Ale mohl odejít lépe. Mnohem lépe.

Star Trek VI: Neobjevená země (1991)

Další super díl. Nikdy jsem nebyl zarytý trekie. Znal jsem z dětství Novou generaci a na kazetě jsem měl Khanův hněv. Teď sjíždím postupně filmy a počítám, že se pustím nakonec i do původního seriálu. Protože přes kolísavou kvalitu, ty dobré okamžiky za to stojí.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Velice vkusná podívaná. To se mi hodně líbilo. Shatner byl veliký sympaťák, alespoň před kamerou určitě.

Zpověď zabijáka (2010)

Klasické béčko. Bylo by to dobrý, nebýt neustálého měnění filtrů, jeden ošklivější, než druhý. Umělecký záměr se zvrhl v amatérský paskvil. Ruce urazit a k filmu už nepustit.

Wu xia (2011)

Chtělo to malinko víc akce, ale celkově se mi tento film líbil. Dokonce celkem moc. Některé komentáře tady jsou naprosto scestné.

Shen tan pu song ling (2019)

Měli Jackieho, ale MA prvky v podstatě chybí. Takhle je to jen obyčejná pohádka.

Mstitel bezpráví 2 (2014)

Jo, je to slabý. Ale vidět ty dva pohromadě... To se mi celkem líbilo. Myslím, že střih to v akci docela kazil.