Cesta do zatracení (2002)

Vynikající snímek, jež v nás zanechá pocity štěstí i smutku, lásky i nenávisti, sílu myšlenky i prázdnotu. Každý si urvěte kus a hladově ho přežvykujte. Jistě z něj dostanete kvalitní zážitek.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Když jsem to viděl poprvé, tak jsem se smál morbidnímu černému humoru strašně moc. Hlášky jako " To neni motorka, to je Choper lásko!" jsou opravdu neumírající. Opravdu hodně dobrej film.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Vytrvat až do konce. Nevzdávat se nadějí. Ti dobří nemusí stát vždy na správné straně zákona. Nezlomnost člověka je křehká věc. Tohle je příběh o tom, jak vytrvat a jak moc si vážit přátel.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Červený trpaslík neni jen seriál, není to jen sitcom. Je to pojem. Pojem zábavy, smíchu, vtipu, životních pravd vypravovaných tak, že je snad ani nemůžete brát vážně. Prostě i když má své chyby, je bezchybný :-D

Krok za krokem (1991) (seriál)

Skvělý seriál. Patrick Duffy je skvělý komik. Tahle role mu byla opravdu šitá na tělo. Vyjímkou je i dubbing, který byl vynikající a na kterém hodně záleží. Ale mrzí mě, že zmizel Cody a v poslední řadě se vypařil Brandon a to bez vysvětlení.

O.C. (2003) (seriál)

Ani nevím proč je tady. Nijak jsem ho nežral, jen když jsem přišel z práce, tak to zrovna dávali v telce. A já jsem na to z nudy koukal, až jsem nakonec sžil s postavami a jejich světem. Nakonec jsem to začal mít docela rád.

Smallville (2001) (seriál)

Já si myslím, že seriál o Supermanovi, který postupně poznává své schopnosti a učí se s nimi zacházet, byl dobrou volbou. Všichni tam jsou krásní a dokonalí, efekty na seriál velice slušné a děj mě taky dokázal chytit. Dokud to nezačali natahovat jak trenýrky. Abych citoval Sheldona z TBBT: "Čekal jsem deset let, abych viděl muže, o kterém se ví, že létá, letět."

Americká krása (1999)

Plynulý příběh, bravurní a trochu šokující konec. Ty nejlepší herecké výkony. To vše podporováno výbornou situační a melancholickou hudbou. Prostě špička ve světě kinematografie

Barbar Conan (1982)

Výborný mystický fantasy film. Síla, nezlomnost, pomsta. Ne každé knize se povede dobré zfilmování...Conan je ale důkaz že to jde. Temné a krásně krvavé, mysticky zahalené a díky postavě Valerie i svůdné a drsně jemné. Podpořeno neuvěřitelně dokonalým, a hudebně syrově čistým sountrackem. Jak já ten film zbožňuji.

Leon (1994)

Krásný příběh o důvěře, síle a nezlomnosti, o tom ,že každý se potřebuje někomu dát. Leon je nádherný film, perfektně natočený, Jean Reno skvělý a já na konci skoro k slzám dojatý.