Pekelná jízda (2008)

Kdyby i druhá polovina filmu byla stejně našlapaná jako ta první, neváhal bych s plným hodnocením ani minutu.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Původní trilogie pro mne byla dokonalou směsí zábavy, akce, dobrodružství a Indyho hlášek. Proto bych raději tenhle film nikdy neviděl. Indy ulétne atomovce v ledničce, stačí vyplašit atomovcevzdorného sysla, spřáhne se s Elvisem a společně bojují proti bandě komoušů, co střílí hůř než ti v Rambovi II a III...

Vítězové a poražení (1999)

Místy jsem si myslel, že se koukám na dlouhý hip-hopový videoklip... a dokonce i většina hereckých výkonů to i naznačovala. Výborný Pacino bohužel zanikl v nesourodém a za vlasy přiteženém snímku...

Hancock (2008)

Pokud očekáváte opravdu hluboký filmový prožitek, na tohle zapomeňte. Pokud máte chuť na popcorn a chcete se smát, je to film pro vás:) Bohužel místy se tvůrci o dosažení jakési "filmové hloubky" pokoušeli.

Román pro ženy (2004)

Po zhlédnutí tohoto filmu jsem si připadal jako téměř dokonalý muž:-D To je ovšem to jediné, co jsem si na celém filmu užil. Jinak bych řekl, že to byla víceméně nutná slátanina.

Lassie se vrací (1943)

Možná, že **** je moc.... ale ty vzpomínky na krásného pejska, který bojoval, aby se dostal za tím malým klukem jsou nezapomenutelné. VHS u babičky jela pořád dokola.

Pomáda 2 (1982) odpad!

K čemu takhle ruinovat první díl...

Vyvrženci pekla (2005)

Totálně šílený a brutální road movie! Dokonce mi tečh tří neoblomnejch a zkaženejch šmejdů bylo líto. Zakončení s nejlepší písní všech dob, Freebird od Lynyrd Skynyrd, je strhující a já cítil, jak to mnou prochází jako se to už dlouho žádnému filmu nepovedlo. Rob Zombie je skvělý režisér, jen musí mít člověk otevřené oči a nehledět na takovýhle film jako na nějakou spodinu jen proto, že je plný násilí a krve:)

Žiji ve strachu (1955)

Po Sedmi samurajích zaručeně to nejlepší, co jsem od Kurosawy kdy viděl. Začátek tak silný není, ale jakmile se začně příběh rozlévat, Mifune začne předvádět to, o čem jsem si myslel, že není možné. Kamera místy trochu "prkenná", ale scénář i herecké výkony jedna báseň. S těmi ***** trochu nadržuji, ale na **** to rozhodně není.