Před svatbou ne! (2001)

Sigourney Weaver je skvělá herečka. Nejen že umí zahrát hororové role, ono jí to vychází i s komediálními rolemi! Moc dobří byli i Jennifer Love Hewitt a Gene Hackman, který byl coby ukašlaný starý mládenec prostě vynikající. Dokonce i ten Ray Liotta mi nevadil a hrál dobře. No, a výsledkem jejich herectví je zábavná nenáročná a dobrá komedie, která nemá ohromovat, ale příjemně bavit.

Dohola (2001)

Krásná a příjemná komedie, která má navíc skvělé obsazení v čele s Alanem Rickmanem a Joshem Hartnettem. Nic víc, nic míň. A to je dobře.

Eminem feat. Dido - Stan (2000) (hudební videoklip)

Mám ráda klipy, které mají příběh a tenhle ho má a je rozhodně jeden z nejlepších! A tu písničku jsem si zamilovala.

Nezvratný osud (2000)

Nezvratný osud je rozhodně můj nejoblíbenější teenagerovský horor. Velké plus je, že vrah není vidět, což je samo o sobě originální. Stejně originální, jako všechny vraždy, které přicházejí přesně v ten moment, kdy to nejméně čekáte. Takže je to opravdovej nářez.

Americká krása (1999)

Film o jedné tříčlenné rodine, ve které má každý svůj vlastní a odlišný příběh. Kevin Spacey je jako "povedený tatínek" skvělý a tu jeho potrhlost mu snadno uvěříte, Thora Birch, coby pubertální dceruška, vás taky přesvědčí a Anette Beningová vás po většinu času bude skvěle bavit (ostatně jako film sám). Tomu říkám vynikající dílo!

Vřískot 3 (2000)

Třetí (a doufám, že poslední) díl se mi zdál sice o tochu lepší než dvojka, ale ani tak zůstávám u hodně nízkého hodnocení. Pár vražd sice bylo trochu (ale opravdu jenom trochu) působivých, ale celému filmu prostě chyběl příběh. Všechno to vypadalo jako několik trapných, se sebou nesovysejících, klipů. Takže výsledek je spíš k zasmání...

Zrůda (2003)

Charlize Theron je moc dobrá herečka a po tomto filmu jedna z mých nejoblíbenějších. Nejen že se změnila k nepoznání, ale i její styl hraní byl úplně jiný, než v jejích dosavadních filmech. Zkrátka, byla perfektní. I Christina Ricci byla skvělá a obě herečky tvořili pár, kterému snadno uvěříte. Navíc se mi líbilo, že Patty Jenkins film nerozdělila na ,,dobrou" a ,,špatnou" stranu, ale že ukazuje obě strany rovným dílem, takže nevíte, komu máte ve filmu držet palce. Aileen sice vraždí své zákazníky (takže dělá něco špatného), ale Selby nadevšechno miluje a uděla by pro ní cokoli. Selby sice Aileen taky miluje, ale když jí začné týct do bot, tak Aileen udá (udá někoho, koho miluje a taky někoho, kdo vraždí lidi). Dobré bylo na filmu taky to, že i když se tento příběh skutečně stal, tak z něho nevznikl dokument, ani nějaká blbost, která končí happyendem. Málokdy se taky stává, že by drama umělo zaujmout už od prvních vteřin a nebylo přehnaně dlouhé. Celému filmu navíc pomáhá vynikající soundtrack.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

Francouzská verze byla perfektní a mohla jsem se u ní potrhat smíchy. To, co předvedli u této americké verze mě teda hodně zklamalo. Nejen, že vtipy nejsou vtipné, ale celý film je na hranici s trapností. Tak nějak to dopadá, když jde tvůrcům o prachy...

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál) odpad!

Nedívejte se na to. Já vám přesně popíšu, co je tahle telenovela zač. Je to příběh jedné blbé, tlusté (vycpané) krávy, která je ale hrozně hodná milá (na telenovelu nezvyklé, že?..). No, a tahle holka se zamiluje do kluka, který chodí s krásnou, ale úplně hloupou a zlou holkou, která je ještě navíc modelka (ještě nezvyklejší, že?..). Po tomto úvodu bude následovat pár dílu a po jejich uplynutí se z hnusné tlusté krávy stane krásná a štíhlá holka (nýbrž pořád kráva) a z hloupé a zlé holky hodná holka (nýbrž pořád hloupá holka), kterou ten kluk nakonec opustí a všechno dopadne dobře..