Nový svět (2005)

+1 Houdini: uchvátila mě na 5*

Konspirátor (2010)

Něco tomu chybí... jen nevím co.

Pouť (2010)

Sám jsem tuto cestu šel a došel. Jinak souhlasím s názorem a o postavách.

Ocelová pěst (2011)

Je to takový rodinný Rocky Balboa :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

žlutý svět

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Po shlédnutí všech 4 serií včetně pilotního filmu a filmů kolem jako The Plan a Caprica jedním slovem " NESKUTEČNÉ ". Tenhle příběh má vše. K tomu naprosto neuvěřitelná hudba od Beara McCrearyho, která člověka do děje vtáhne ještě víc. S postavami se doslova ztotožníte, milujete je i nenávidíte. Žádný jiný seriál tohle ve mě doposud neprobudil a smekám před jejich tvorbou. Nemusím snad ani zdůrazňovat, že modely lodí a bitev jsou na té nejvyšší úrovni. Přál bych si pokračování, ale zároveň nechci. Jsem rád, že tvůrci seriál příliš nenatáhli a spokojeně se dá dokoukat celý za týden až dva a naplní Vás nejen otázkami, ale donutí se Vás nad sebou samými zamyslet. 5* a podtrženě! " Co slyšíš? - Nic než déšť. - Tak popadni zbraň a přines kočku! "

Krvavá neděle (2002)

KevSpa + 1 Tohle je opravdu tvrdá rána do obličeje.

Odsouzeni k boji (2007)

Krásně ukázáno, jak jsou vojáci americké armády připravováni do boje takřka nulově. Jsou to děti, kluci co si myslí, že když někde hráli fotbal a jsou to američani mohou si dovolit všechno. Na místo otázek jen hromada kulek. Nevinní umírají. Kvůli naivitě a zlobě. Američané se nesmí divit, že proti nim časem povstanou i ti obyčejní. Tenhle film je opravdu velmi dobře natočen a ukazuje obě strany nekompromisním způsobem. Je mi z něho smutno... 5* za nekompromisní podání.

Mechanik zabiják (2011)

Film podle mého gusta. Má spád, akci a nejsou v ní klasické americké klišé. Navíc ten konec byl přesně podle mých představ :) 5*