Iron Sky (2012)

Neskutečný film o skutečných věcech :D 5* jak se sluší a patří. Naprosto výborný film kterým mě finský režisér opravdu pobavil. Jen tak dál!

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Myslím, že filmek ve stylu Indiana Jones, Avatar, Star Wars a klasické westernovky není špatnou volbou. Film mě bavil a měl spád což si myslím, je pro shlédnutí u mě to podstatné :)

Avengers (2012)

pobavilo a zaujalo :) Film se dobře vyvíjí a je se na co opravdu dívat :)

Vítězové (1985)

Velice pěkný snímek! S velmi dobrým hereckým obsazením a skvělým soundtrackem.

Dovolená s Andělem (1952)

Nevím co tady všichni lpí na té agitaci, pochopte, že film byl točen v poválečné době kdy režim byl jaký byl a akorát sílil. Taková byla doba takový byli i lidé. Když se odpoutáte od budovatelského vjemu filmu získáte naprosto dokonale vtipnou komedii o pokračovaní přátelství mezi revizorem a hudebníkem který doluje :) Zkrátka česká hezká komedie

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Film má skvělý spád a navíc je výborně natočen. Co se akce v lese týče... no comment. To byla pastva pro oči!

Černá hodina (2011)

Nápad dobrej, ale ten film je jednoduše blbě natočený. Banda puberťáckých amerických dětiček ve velké Moskvě... Jednoduše špatný režisér. " Pan Sergej tomu říká Faradayova klec " :DDD To prostě nemá chybu... učivo základní školy a oni z toho mají objevení ameriky...

Armadillo (2010)

Nejlepší na tomhle filmu je rozdíl který vidíte na začátku a na konci u Dánských vojáků... hlavně v jejich očích. Z kluků se vrátili muži. Skvěle natočené a bez servítek.

Studio 60 (2006) (seriál)

Těžkej knock-out! :) Výborný seriál!

Koupili jsme ZOO (2011)

Ten film mě donutil brečet :-) Stojí za to. Scénář, kamera, režie, hudba, střih vše jak má být. 5*