Dědictví (2013) (seriál) odpad!

Zo zvedavosti som sa šiel dnes pozrieť na predpremiéru prvého dielu tohto nového JOJ-kárskeho výtvoru vysielaného v KD NIvy. Nič som neočakával a dostal som ešte menej. "Herci" pozbieraní z účinkujúcich zo Súdnej siene plus Dano Junas. "Herci" horší než ochotníci kdesi na dedinskom amfiteátri, celé mi to pripomínalo Kameňák, alebo Babovresky, len v ešte horšom vydaní. Mám pocit, že táto predpremiéra bola organizovaná kvôli absolútnemu neúspechu JOJ-kárskeho Klanu, aby si tvorcovia mohli vyskúšať reakcie divákov, dozvedieť sa odozvu, aby to nedopadlo ako spomínaný Klan. Plus štáb sa dostavil nachystaný a vyobliekaný akoby išlo min. o premiéru na MFF Benátky, alebo Cannes. Výsledkom je ďalší zbytočný produkt ešte viac zbytočnej TV JOJ.

Černá kniha (2006)

O 20 minut menej a bez problemov odomna plný pocet

Nezvratný osud 3 (2006)

Slabučké 2*. Nepochopím kvôli čomu tie pokračovania točia( Ja viem,že kvôli dolárikom:D) ked kvalita je čím dalej nižšia.No čo narobím. Aspoň mám pri čom dobre zaspať

Padlé ženy (2002)

Veľmi dobrý a pôsobivý príbeh z prostredia takzvaných Magdalenských domov, ktoré boli v skutočnosti len väzením pre mnoho žien po celom Irsku, ktoré tam boli umiestnené na základe rôznych ,,hriechov,,. Na príklade troch mladých žien je ukázaný život v jednom z takýchto ústavov, kde sú ženy a dievčatá vystavované ponižovaniu a bitkám.Peter Mullan natočil vskutku pôsobivý a dobrý film.

Čarodějky (1998) (seriál)

No skor je to za pol hviezdicky ale podobna jednotka tu neexistuje.

Opus I (1921)

Tak ja neviem.Bolo to dosť zvláštne.Ale dopozerať dokonca som to nedokázal.Asi je to pre mňa už naozaj ťažká avantgarda:))

Sedmé nebe (1996) (seriál)

Ja viem, že to má byť rodinný seriál v ktorom sa majú všetci radi ALE preboha takto? Ved táto rodina vyzerá ako najdokonalejšia rodina na svete, ktorú nič nemôže a nedokáže rozbiť,kde je každý anjel.Toto som vám veril ked som mal 12 rokov a možno prvé dve série.Ale ako človek dospiueva dochádza mu,že tu niečo nie je v poriadku.A ešte ked sa do seriálu dostali tie dve dvojičky tak som mal stále ked som ich čo len počul nieto ešte videl vziať televízor a vyhodiť ho von oknom.A Catherine Hicks v úlohe dokonalej matky je jedna z nanesympatickejších a najodpornejších postáv s akými som sa v seriáloch stretol.A tú jednu hviezdičku len za série bez dvojčiat.

Přímý zásah (2004) odpad!

Sračka ako každý jeden film s Lundgrenom