DarkWolf (2003) odpad!

No tak toto hadam nemyslite vazne.Taky odpad,vidim mozno raz za 5 rokov.Absolutne amatersky natoceny film s obludou v cele z ktorej az krici ta digitalnost. Tento film uraza aj inteligenciu zvierata. Ruky prec od tejto pohromy.

Fanny a Alexandr (1982)

Nadherny do detailov prepracovany film,freska rodiny Ekdhartovych.Tie tri hodiny mi ubehli tak rychlo ako mozno este nikdy.Perfektne hereke vykony najma mladych hercov a rezijna virtuozita majstra Bergmana davaju dokopy nezabudnutelny film.

Noční hlídka (2004)

Ani som, si nemyslel,ze takyto film moze vzniknut aj v Rusku a za 4 mil.dolarov.Ale bol som milo prekvapeny ako si Timur poradi s filmom plnym efektov a krvi a v podmienkach Ruska.

Dentista (1996)

SLABOTA A NUDA

Zahrada (1995)

Pekne pohodovy a nadherne poeticky film Martina Sulika ,ktory stoji zato vidiet.

Austin Powers: Špionátor (1997)

Super film.Smial som sa skoro bez prestavky cely film.Mike Myers v ulohe Spionatora je jednoducho super.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Debut Franka Darabonta podla knihy Stephana Kinga je jednoducho vynikajuci.Su zname adaptacie jeho knih ktore stoja za staru belu. Vid. Cintorin domacich zvierat a niektore su zase takmer zabudnute -Mrtva zona.Frank Darabont kupil prava na tuto knihu od Kinga za 1 dolar. Aj z nie velkym rozpoctom toho dokazal natocit hlboko ludsky pribeh nepravom odsudeneho trestanca Andyho Dufersna v podani vynikajuceho Timma Robbinsa.Vynikajuco mu sekunduje aj Morgan Freeman v ulohe ,,vsetkozozeniem,,Reda.Takisto ostatni herci dokazali vyniknut na malej ploche.Film nadherne podfarbuje melancholicka hudba Thomas Newmana, ktoru ja povazujem za asi najlepsiu fimovu hudbu.Mrazi ma pri nej stale ked ju pocujem.Celkovo je to najlepsi vazensky film aky kedy vznikol a podla mna patri aj medzi najlepsi film minimalne 90-tych rokov. Odporucam kazdemu, ja si stale rad dam novu porciu. Berte to!!!!