• Krátkometrážní

Mžitky (2016)

Surové, autentické a realistické stvárnenie vtedajšej doby so silným príbehom a fenomenálnou réžiou. Wajda natočil svoj epilog ako sa patrí.

Personal Shopper (2016)

Hororová atmosferická artovka, pri ktorej musí byť divák na rovnakej vlne ako film. Inak ho mihne účinkom....tak ako mňa, rozporuplný film, ktorý možno potrebuje strebať viackrát.

Sezóna za vodou (2016) (seriál)

Nemastné , neslané, avšak o niečo obohacujúce info o hokejistoch, ktorých svet poznáme hlavne z novín.

Lajna - Únos (2017) (epizoda)

Prvý diel hokejového Vyšehradu zatiaľ vyzerá nádejne. Super hlášky!!!

Vetřelec: Covenant (2017)

Stále parádna akcia, výborné vesmírne efekty, avšak trochu už prekombinované a zjavná snaha o dejové vsuvky niečoho prequelového, nového.

Něvesta (2017)

Dlho, takmer po celý film som bol uistený, že filmu dám 3 hviezdy. Má v sebe dobré momenty, ako aj dobre budovanú ( aj keď často predvídateľnú a šablónovitú ) atmosféru, ale na druhú stranu ešte viacej negativizmov, ktoré film degradujú. Čo by som hlavne vypichol sú dejové a scenáristické linky, ktoré v sebe miešajú jablká s hruškami, naťahované finále, ktoré v určitých chvíľach neskutočne iritovalo, či v dobrém slova zmyslu kvalitne strašidelnú ,,príšeru,, , ktorá ale u divákoch, ktorý videli ,,Woman in Black,, predstavovala dokonalý xerox.

Auta 3 (2017)

Toto bol prvý film na ktorý som šiel so svojim malým synom. ....Boli sme spokojní obaja, takže super. Toto pokračovanie si berie trošku z Rockyho pokračovaní, resp. z amerického sentimentu. Film pre malým aaj veľkých, každý v ňom nájde niečo toho svojho.

Zlatá hokejka 2017 (2017) (pořad)

Dopozeral som to, len aby som zistil kto vyhraje. Čo sa týka doprovodného programu, klasika - trápne, toporné, nezábavné. Je, ale pravda, že tu to moderátori povýšili o stupienok viacej. Niekedy som sa doslova hanbil za nich.

T2 Trainspotting (2017)

Táto banda je tu znovu!!! Vizuálny orgáč, super hlášky, akcia, parádna jazda,..... pokračovanie s nostalgiou, ktorá je dnes už kult.

Všechno nebo nic (2017)

Príjemná komantická komédia, ktorá má sympatie, šmrnc a čo som sa čudoval, navyše aj fungujúci humor. Nenásilný, prirodzený. Ženy určite dajú o stupeň vyššie hodnotenie.