• Krátkometrážní

Výleťák (2015) (pořad)

Skvelé tipy na výlety, či víkendy. Naviac sympaticky, moderne a zábavne produkované.

Kdo to ví? (2016) (pořad)

TV Barrandov recykluje, recykluje a recykluje....

Táta na plný úvazek (2015) (pořad)

Výmena manželiek ako reality show bohato stačila. Toto už je len torzo.

Bratříček Karel (2016)

Na tento dokument a na Karlíka som sa tešil dlhú dobu. Premiéra a jej čakanie bolo nekonečné. Nakoniec som sa dočkal, vedel som vopred, že Bratříčkovi dám za 5 hviezd, ale systém a celkový koncept s akým prišla režisérka Krauze ma zaskočil. Teraz už viem, že v určitých ohľadoch sa dá hovoriť o Poliakoch ako o bratoch, máme s nimi veľa spoločné,ale keď sa mám vrátiť k filmu samotnom prekvapí hlavne s akou láskou, citom a vážnosťou spracovali tento materiál. Vážne, veľká poklona. ....Karle, nezabudneme, navždy budeš v našich srdciach, pravda a sloboda zvíťazí. Buď s Bohom. P.S. Kino Hodonín 17.11. 2016 sa v mojej prítomnosti poprvýkrát stalo, že všetci diváci v kinosále zostali až do záverečných tituliek, bolo ticho, že by bolo počuť spadnúť špendlík a na konci celý sál tlieskal. Okrem Karlových Varov na MFF to bola premiéra.

Je s námi konec? (2016)

Podobné dokumenty, ktoré hraničia s konspiračnými teóriami a zaťahujú do toho ešte politiku USA sú vždy horkým zemiakom v ruke. Táto myšlienka ale keď už nič iné, tak aspoň vedie k zamysleniu nášho života a hlavne k budúcnosti našich detí. P.S. : Je pár dní po volbách prezidenta USA a dá sa teda predpokladať, že svetlá budúcnosť nás ohľadom globálneho oteplovania nečaká.

Rudý kapitán (2016)

Na temný detektívny thriller sa Rudý kapitán skorej hraje, než by ním skutočne bol. Film nie je ani popcornovka, ani artovka , ani konsolidovaný priesečník. Herci ani príbeh nie sú tým, aby sme tomu uverili.

Konec starých časů (1989)

Úsmevný film režiséra Menzela vedie človeka k zamysleniu za pomoci jemu typického vtipu, šarmu a poetiky.

Dívka ve vlaku (2016)

Kvalitná thrillerová detektívka s nápaditým scenárom, chytľavým dejom a celkovou formou, ktorá baví, trošku mrazí a udržuje to správne pnutie.

Bumerang (1996)

Herecká etuda pána Schmitra a spol. , ktorá vsádza na psychologickú stránku veci viacej než na dejovú složku. Každopádne ako requiem , či pomník venovaný týmto ľuďom patrí veľká vďaka.

Anthropoid (2016)

Veľká poklona tvorcom tohto filmu ako aj skutočným hrdinom tohto príbehu - in memoriam. Musím povedať, že cudzia produkcia sa chopila tohto materiálu s citom, autenticky, ako aj ale s trochou toho americko- britského sentimentu a patosu. Je to film u ktorého som bol hrdý. Vďaka. 4,5 hviezdy