Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Koukatelný a humorný seriál. Ale je třeba ho sledovat na Primě. Imbecilní Novu nenapadlo nic lepšího, než do pětadvacetiminutového pořadu nacpat osmiminutovou reklamu. To je k zblití.

SAS: Zrození Černé labutě (2021) odpad!

Už mi s těmi multi-kulti vztahy lezou na nervy, jak to do nás pořád hustí!!! Za chvíli jeden nedokouká žádný film!!!

Kenny Begins (2009)

No to je taková ptákovina, že tomu ani člověk nemůže dát odpad. Na nic si to nehraje. A ty dialogy v originále... Úsměvná tahle švédština...

Black Widow (2021) odpad!

Strašně ublafané. Blafy o ničem. A co se akce týče, tak nic moc. Ze série Marvel z těch slabších. Naštěstí jsem u toho včas usnul, tak ani nevím, jak to skončilo.

Krvavě rudé nebe (2021)

Nečekaně jsem se docela pobavil. Vdova, matka samoživitelka, a upírka v jednom... Autor měl zřejmě těžké dětství... Zařadil bych to do sekce komedie...

Váleční ptáci (2008) (TV film) odpad!

No... Co k tomuto dílu říci... Tlupa napudrovaných vojand, po celodenním letu ještě stále naškrobené puky na kalhotách a košilích, japonští vojáci mají americké vojenské baterky... Ze stromu spadnuvší kostra se jevila, jako že tam visela dobrých dvacet let... Na "nepřátelské" základně americké vybavení, včetně náklaďáku...Obrazové efekty bych snad ani efekty nenazýval... Ztracený čas u takového filmu.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Zábavný seriál. Škoda, že během čtvrté řady změnili dabing u Tima a Ala. A chudák Mark...??? Jeho hlas je katastrofa.

Bitva o planetu Endor (1985) (TV film) odpad!

Prvnich par vterin to vypadalo jako nejaka soucast hvezdnych valek. Po par minutach uz zas tolik ne. Po petadvaceti minutach jsem zacal preskakovat a urychlene to vypnul. Ptakovina.

Kosmický hřích (2021) odpad!

Nemit to pustene jen jako pozadí pro surfovani na internetu, tak bych to nedal.

Americké válečné lodě (2012) odpad!

Společnost Asylum se zřejmě zhlédla v jinem, slavnějším filmu. Ale kam se "Bitevní loď" na tuto perlu kinematografie hrabe... Tohle je daleko větší píčovina!!! Ale zase cely ten úžasný zážitek zkazili nechutnými multi-kulti vztahy. Za chvíli se nenajde film, který by touhle zvrhlostí netrpěl. Ach jo.