Princ a pruďas (2011)

1115. hodnocený film: Tak trochu pohádka naruby, kde jde princovi o zásun, kozy a ještě je zbabělý. Film je to hodně zstřeštěný a určitě není určen primárně pro děti a mládež. Ba naopak. Mně je 24 a byvil jsem jsem královsky. V této dobrodružné rodinné fantasy pohádce se setkáte s bojem dobra i zla, krásnými dámami, spoustou vtipu, akce a hlavně dobrého konce, na který všichni čekali. 5* mu dávám nejen pro krásnou Natalii Portman, ale i za ten nápad skloubit tolik filmových žánrů. 5*

Rychle a zběsile 5 (2011)

1089. hodnocený film: Podle hodnocení je tohle nejlepší díl z celé série. Určitě to tak i bude, protože tu máme pořád spoutu nadupanejch aut, krásný holky, Vina Diesela a Paula Walkera a ještě navíc spoustu akce a napětí. Navíc se do hry připletl ještě Dwayne Johnson. Filmu se nedá po stránce vizuálních efektů, akce a napětí vytknout téměř nic, ale ta hudba je díl od dílu horší. Určitě si film ale zaslouží 5* už jen za ty vynikající demoliční honičky v centru Ria, kterými tvůrci opepřili konec filmu. 5*

Srážka s mimozemšťanem (2011)

1129. hodnocený film: Po shlédnutí několika filmů s touto střeštěnou dvojicí, jmenovitě Pegg, Frost, jsem se rozhodl shlédnout i jejich další film. Rozhodně se mu nedá upřít dobrý nápad, kdy fanoušci sci-fi mají nastarost mimozemšťana, který stihl svým pobytem na Zemi pochytit spoustu lidských zlozvyků. Spousta vtipných hlášek a milých momentů však nestačí. Určitě byl pro mě film trochu zklamáním, ale i přes to mu dám kvalitní ohodnocení na úrovni 3*. 3*