Bruno (2009)

hahahaaaaaaa! gratulacia k tak vybornemu dielu akym je tento film. co tomu chyba a preco je to odsudzovane? :D netusim no. a pekne nahe muzske tela :D hmmm juuuj ten chlap inak vie co robi.. uz davnejsie som sa do sacha barona cohena zalubila :D neboji sa a to je na tom to naj!

Hedwig a Angry Inch (2001)

asi 4 ale mozno aj 5 hviezdiciek. nie som si ista. ked som tento film pozerala vizualna krasa ma pohltila a ja som nevedela kde som. takze ok dam 5 hviezdieciek. !

Glen, nebo Glenda (1953)

milujem toho nestastnika co tento film natocil. aj ja chcem byt raz taka reziserka aky bol on reziser. neviem komu sa tu co nepaci. na chapanie tohto filmu nie len co sa tyka deja ale hlavne co sa tyka jednotlivych obrazovych vsuviek treba mat asi velky cit, pochopenie a nieco ako inteligenciu.

Klub rváčů (1999)

pre mna je to vynikajúci film. nemam rada brada pitta ako herca, ale tu mi to bolo jedno, pretoze mi az tak nevadil. s edwardom nortonom boli dobrá "dvojica". je to fakt film na zamyslenie, ma obdivuhodny scenar. tento film sa da pochopit na vela sposobov ale hlavne ho treba prezit a nie len pozriet si ho..

Terminátor (1984)

ked som to pozerala city sa vo mne burili, miesali.. tisickrat viac ako pri nejakom ubohom romantickom filme. drsnost tohto filmu vsak bola evidentna. nic tu nikto nenechal na nahodu a preto to bolo vyborne. a co sa tyka hercov tak ini by to lepsie nezahrali.

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

parádny south park. jeden z najlepších veru. všetko bolo pekne spracované. dobré nápady a smiešne zavŕšenie tých nápadov. no úžas!

Pirát silnic (2007)

no paráda. tak toto sa mi páčilo. pre niekoho kraviny, pre mňa skvelá zábava.

Million Dollar Baby (2004)

dobré vykony hercov a príbeh ktorému sa dá uveriť... tento film vás iste naučí niečo o boxe. mňa síce obral o dosť ideálov ale nevadí aj tak sa mi páči a zaslúži si odo mňa ***** hoci to nie je až taký úsmevný film aj tak ... :) treba dodat.. boxu som sa zacala venovat ale nie v ringu iba treningy normalne :D tak a tento film ja neviem ale dost dost pre mna znamena!!!