• Krátkometrážní

Piknik (2014) (TV film)

Dokoukáno a o hvězdičku více ohodnoceno jenom z úcty k hercům, ale lehký to nebylo. Škoda, že se na režiséry a (některé) scénáristy nevztahuje povinný odchod do důchodu.

Zachraňte pana Bankse (2013)

Emma Thompson vypadá jako učitelka dějepisu ze základky, u který jste se báli, aby se nepřiblížila víc než na dva metry, páč jinak hrozilo inhalování jejich ústních výparů, jež do dětské tváře nenávratně zařízly vrásky hrůzy a děsu. Její vzhled jakoby symbolizoval upjatost filmu, která se vyznačuje odporně pozitivním sentimentem. Prostě skrz naskrz falešná hra.

Jako nikdy (2013)

Vím, proč jsem s tebou. Někde v tobě v hloubce je ukrytej kus diamantu, i když ho schováváš a zabíjíš, já vím že tam je. Takhle bytostně empatickou babu bych potřeboval jako sůl.

Bakaláři - Útěk (1974) (epizoda)

Jednu hvězdu sežere pouze nezajímavá pátrací akce, jinak vrcholně cituplné a dojemné.

Victorian Undead (2012)

Téma zombie mě asi nikdy neomrzí (možná dokud nebude důchodová zombie ze mě), tohle je ale celkem o ničem.

O Vánocích už nechci slyšet ani slovo (1981) (TV film)

Kostka se zde plácá ve vztazích jako česká fotbalová reprezentace v kvalifikaci na cokoli, a páč zažívám to samé, přišlo mi to náramně vhod a zároveň mohu potvrdit, že je tato čistě lidská problematika velmi přesně zachycena.

Městečko (2003)

Bál jsem se toho úplně zbytečně a vůbec se nedivím Formanovi, že se mu to líbilo.

Zlo (2012)

Smysluplné pouze pro hard core fandy FF hororů, které nerozhodí silná absence logiky a radostně si užívají každý alespoň trochu zdařilý subžánrový kousek.

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Přijde mi hustý, že je to sedm let starý záznam, proč jako neudělali novější? Jinak je pro mě Dušek duchovním převaděčem, takže mu žeru úplně všechno.