• Krátkometrážní

Marley a já (2008)

Slušná podívaná, které je ale dosaženo velmi nefér prostředky. Hra na emotivní efekt, neboli zkráceně hra na EE. Naštěstí to zachraňuje pár vtipných dialogů. Ovšem ta délka. TA DÉLKA!

Modus Anomali (2012)

Největší hrůza jde ze scénáristy (v tomto případě i režiséra), páč vymyslet něco takovýho, na to musí bejt jeden už pořádně jetej. Geniální ale určitě ne, páč to celý nedává ani za mák smyslu. Přesto je to celkem zábava.

Pan Selfridge (2013) (seriál)

Velmi chytrý producentský nápad, vsadit honem Jeremyho Pivena do hlavní a v mnoha ohledech podobné role, dokud jsou vzpomínky na jeho úchvatného agenta z Entourage v čerstvé paměti. Při tomto zjištění mé srdce zaplesalo, a to i přesto, že nemusím dobovky, Jeremyho s vousem a bez aury sviňáka. Horší je, že projekt nenabízí příliš výživné téma, jež by bylo v dnešní, seriálama přehlcené době, schopné pořádně vystřelit z diváckých papučí. Sleduji dál, ale na víc než tři hvězdy, které jen slabě šajní z šedi průměru, to nevidím.

Sandstone (2012)

Asi hodnotné, ale toliko pro nejzanícenější horolezce.

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Největší pomoc by potřeboval Rodenův psycholog.

Don Jon (2013)

Těžko jsem mohl na Štědrý večer chtít jiný, než pětihvězdičkový film...díky Gordon-Levittovi si mi toto přání splnilo, takže je teď pro mě něco jako Ježíšek. Co rád kouká na porno.

Kapitán Phillips (2013)

Vynaložit takové úsilí jen proto, abyste někoho zabili, je vlastně úplně absurdní. Ale co se dá dělat, taková už je dnes doba.

The Banshee Chapter (2013)

Si režisér asi myslí, že když se jmenuje Blair, tak může automaticky točit horory, nebo co...

The Wicked (2013)

Horor pro děti na sobotní dopoledne.

Rána pod pás (1981) (TV film)

Konec jsem nepochopil, buď byl blbej, nebo jsem blbej já. Jinak mě to bavilo a na rozdíl od ostatních si myslím, že Štěpánek zahrál skvěle.