• Krátkometrážní

Victorian Undead (2012)

Téma zombie mě asi nikdy neomrzí (možná dokud nebude důchodová zombie ze mě), tohle je ale celkem o ničem.

O Vánocích už nechci slyšet ani slovo (1981) (TV film)

Kostka se zde plácá ve vztazích jako česká fotbalová reprezentace v kvalifikaci na cokoli, a páč zažívám to samé, přišlo mi to náramně vhod a zároveň mohu potvrdit, že je tato čistě lidská problematika velmi přesně zachycena.

Městečko (2003)

Bál jsem se toho úplně zbytečně a vůbec se nedivím Formanovi, že se mu to líbilo.

Zlo (2012)

Smysluplné pouze pro hard core fandy FF hororů, které nerozhodí silná absence logiky a radostně si užívají každý alespoň trochu zdařilý subžánrový kousek.

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Přijde mi hustý, že je to sedm let starý záznam, proč jako neudělali novější? Jinak je pro mě Dušek duchovním převaděčem, takže mu žeru úplně všechno.

Vlk z Wall Street (2013)

Nečekaně vtipné a vzhledem k délce i nečekaně rychle plynoucí a nenudící. Jen tam chybí pocit z Casina a Mafiánů, kdy byla každou chvíli na spadnutí psychopatická akce některého ze zúčastněných. Pocit, že takovým maníkům bysme rozhodně nechtěli vstoupit do cesty, o to příjemněji si ale hovíme při sledování v bezpečí domova. Zkrátka, chybí tam někdo jako Joe Pesci, to je kurva celý! 85%

T is for Toothbrush (2011)

Parádní psychologicko-vztahová sonda do útrpných končin nekonečné repetice pravidelných činností, které jsou po vyprchání láskyplných endorfinů k zeblití. Zde i s návodem ke konečnému řešení.

T is for Tomato (2011)

Pomsta jednoho rajčete za všechny kečupy světa!

Vše je ztraceno (2013)

Většinu času, co byl na lodi, jsem nevěděl, co a proč dělá, navíc to chvílemi bylo blbě vidět. Daleko víc mě bavila fáze na nafukovacím člunu, v tu chvíli vše začalo hezky gradovat až k závěrečné katarzi. I tak to bylo na pomezí tří a čtyř, takže se stal rozhodujícím faktorem brilantní Redford. (já vůl to sháněl s titulkama a ono se tam skoro vůbec nemluví)