• Krátkometrážní

Sráči (2011) (TV film)

Četl jsem tady několikrát, že se Bartoška na tu roli nehodil. Je to samozřejmě nesmysl, zahrál to naprosto skvěle. Dobře hráli i ostatní, taky lokalita odporně zasmogovaného Třince byla vybrána mistrně, bohužel zbytek nějak nevyšel a pro mě tenhle film znamenal velké zklamání. 45%

Souboj seriálů... vy rozhodnete! (2011) (pořad)

Po dvou večerech: projekt je to chvályhodný, ovšem úroveň seriálů je tristní a porota, která by to měla říct, jenom pokrytecky chválí, neboť to má evidentně v popisu práce. Smutné, ale stran úrovně českých televizí tak nějak typické.

The Fades (2011) (seriál)

Je to svůdným způsobem zábavné (hláškující černoch FAKT HLÁSÍ!) a první tři díly se to rozjíždí k něčemu opravdu neobvyklému, jenže pak se začne víc kecat než jednat a protože to má hodinu, stává se každá z posledních tří epizod značně nudopudnou a počáteční potenciál je tak ubit téměř do bezvědomí. I přesto nemůžu jít pod čtyři hvězdy, to by k tomu černochovi, perfektně zpracovaným úvodním titulkám či originálnímu námětu prostě nebylo fér. Jedním dechem ale dodávám, že mně je úplně jedno, jestli bude další série, což taky myslím mluví za vše. 50 - 80%

Pan Bobr (2011)

Jakmile si začal povídat se svojí rukou, pochopil jsem, že to není nic pro mě.

Znovu Na Vlachovce (1994) (pořad)

Víte co je horší, než špatně zahraná dechovka? Dobře zahraná dechovka! Ovšem počítám, že na starý kolena změním názor, takže hodnotit radší nebudu.

Muž s posláním (2011) (seriál)

Svým způsobem obdivuju scénáristy, kteří mají natolik ambiciózní koule, aby přišli s dalším seriálem z doktorského prostředí, přestože souběžně běží nepřekonatelný Dr. House. Zde je to příjemně okořeněno duchařskou linií, jenže to samo o sobě nestačí a spoléhat se na to, že vše utáhne půvabná tvářička Patricka Wilsona, není zrovna moudrý tah. Snad kdybych měl rodidla... 65%

The Tunnel (2011)

Celá pasáž v tunelech mě držela napnutýho jako strunu, a vůbec tomu napětí nebránil fakt, že je dopředu jasný, kdo zemře. 80%

Životní úklid (2011) (pořad)

Zbavovat se materiálních věcí je hodně dobrý a hlavně potřebný duchovní cvičení, páč na druhej břeh si sebou stejně nic vzít nemůžeme. Jako reality-TV na povrchní komerční stanici to ale samozřejmě funguje jen hodně těžko.

Román pro muže (2010)

Užil jsem si to, jsem na to pyšný a vůbec se za to nehodlám omlouvat jako většina místních ubožáků, kteří nešetří pochvalnými slovy v komentech, ale aby zůstali bezpečně zakotveni v hodnotícím průměru těch, od kterých mají hlas, dají maximálně tři hvězdy. 75%