• Krátkometrážní

Dead Man Running (2009)

Je nutné se smířit s tím, že Ritchieho double klasiku nikdo nepřekoná (jestli nevíte, o které dva filmy se jedná, není "Dead Man Running" film pro vás!). Můžeme být pouze vděční za každého režiséra, který se ho snaží napodobit a přitom to totálně nedojebe. Alex De Rakoff to nedojebal, naopak příjemně potěšil. 75%

Na vlásku (2010)

Půvabné! Vtipné! Zachary Levi! 90%

Útok na věžák (2011)

Neodolatelný anglický akcent, neodolatelné hlášky, neodolatelný film! 85%

The Dead (2010)

Fanoušek zombie filmů je vděčnej za každej kousek, kterej není totálně vypatlaná kokotina bez špetky vkusu, protože pravda je taková, že i když je zrovna boom podobných snímků, těch opravdu koukatelných je pořád jako šafránu (a bohužel mezi ně nepatří ani seriál "The walking dead"). Anglická akvizice s názvem "The Dead" patří nepochybně mezi ty lepší, přestože její prapůvod vzniku vězí zřejmě v něčem tak banálním, jako je scénáristova myšlenka: "Tak kde ještě zombíci nebyli? No jasně, Afrika! Takže jedem natočit safari horor do Afriky...". A ono to kupodivu nedopadlo vůbec blbě. Mínusem jsou blbé dialogy, které navíc odříkávají nudní herci, nicméně atmosféra horké savany s courajícími se (a všudypřítomnými!) černými zombíky je povedená. A jejich likvidace rovněž. Takže za mě lehce nadhodnocené, ale přece čtyři hvězdy.

Drive (2011)

Prachsprostej neowestern. A já westerny nerad. 40%

Hodinový manžel (2010) (pořad)

Kdyby se délka sňatku počítala podle zručnosti, tak já budu skutečně ideální hodinový manžel.

Zámek v Čechách (1993) (TV film)

Právě dnes zemřel Jiří Hubač. Čest jeho památce!