Vocasy na tripu (2023)

Psí Poslání 3 byla mega fun, hlavně incestní sex s trpaslíkem :)

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Z kina jsem si po dlouhé době odnesl skvělý a také smutný pocit a cítil  pořádnou dávku nostalgie. James Gunn své strážce ukončil jak jen nejlépe mohl. Vybral skvělou hudbu kterou zapojil do zábavného ale teď už z větší části dojímavého příběhu, ze kterého jsem celou tu dobu nespustil oči.  Mýval Rocket zde dostává pořádnou backstory a více prostoru zatímco zbytek party se vydává na cestu zachránit mu život.  Všechno funguje, všechno šlape a já si nemohu stěžovat. Další strážci už sice bohužel nebudou , ale zase je alespoň nikdo nepokazí. Skvělé zakončení nadupané a úžasné trilogie, která mé dětství udělala skvělým.

Medvěd na koksu (2023)

Cocaine Bear je velmi zajímavý film už jen svým názvem a navíc je i inspirován skutečným případem sjetého medvěda.  Ovšem film už tak moc zajímavý není. Není to špatné,ale ani vlastně dobré. Od filmu jsem měl celkem velké očekávání a z kina jsem odcházel mírně zklamaný. Proč? Příběh medvěda na koksu je prostě nezábavný. Ano,film má pár dobrých momentů (scéna se sanitkou, medvědí zdřímnutí),ale až moc nudných a někdy i trapných momentů,kdy se snaží působit vtipným, jenže mu to nejde.  Humor vás pobaví vážně jen málokdy a to je u "komedie" vážný problém. Navíc tu máte hromadu postav, které si buďto nezapamatujete, nebo začnou být otravné. Jako vážně, dobré postavy jsou ve filmu tak 2-3 a to je jedna z nich právě Méďa.  +Gore je celkem fajn. -55%

Banda - Herogasmus (2022) (epizoda)

Tomuhle říkám R rating :D. Skvělé finále a totálně špičkový Herogasmus. panečku to byla ale kurva jízda.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Od druhého Doktora Strange jsem očékával mnohem více. Už jen z názvu ''multiverse of madness'' jsem tak trochu doufal ve více šílených blbostí. Navíc se režie chopil Sam Raimi. Ovšem...chyba je ve scénáři. Příběh občas nedává hlavu ani patu, někdy ani nevíte co se děje a začnete se lehce ztrácet. Efekty a skvělý herci tohle dost tahají. Hudba je vskutku skvělá. Kamera také nezklamala. Bavil jsem se, ale má očekávání to nenaplnilo. Příběh je předvídatelný. Nicméně film nebyl nic hrozného, ale ani žádné dílo. Nadprůměr. 60%

Hon (2012)

Důvod nebýt učitelem ve školce, protože tohle byla síla. Na severu jim filmy jdou a to kurva dobře. Tolik negativních emocí jsem snad ani necítil. Úžasně zpracovaný příběh, který časem nahání až husí kůži, Mads je prostě famózní herec a svou roli hraje jak nejlépe to jde. Klárka je svině :D . Doporučuji