Fakjů pane učiteli (2013)

Hloupé ve všech ohledech. Napadá mě, o čem svědčí oblíbenost tohoto filmu...

Čapí dobrodružství (2016)

Tisíckrát lepší než nějaký Zootropolis a Pixarovky posledních let. Perfektní animák nabitý humornými scénkami, u kterých se zasměje každý.

Příchozí (2016)

Nejnudnější film za posledních x let. Neustále jsem čekal, až se stane něco, co by mě překvapilo nebo ve mě vyvolalo emoce. Taková scéna nepřišla a nejen já jsem odcházel z kina velmi zmatený.

The Death of "Superman Lives": What Happened? (2015)

Celkem nudný dokument o tom, jak kadeřník předhazoval šílené nápady na nového Supermana, kterého by režíroval mistr temna Burton a Supermana by ztvárnil mistr šíleností Cage. Brrrrrrr..... Do takových filmů se Hollywood nepouští, Hollywood zajímá jen profit a tohle by propadlo :).

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Nemám rád české seriály, protože dnešní produkce je jenom a pouze natahovaná sra... O to víc tady Čtvrtá hvězda působí jako zjevení z jiného světa. U prvního dílu jsem si říkal, že druhý Okresní přebor se asi nekoná, ale už od druhého dílu jsem si zamiloval všechny ty svérázné postavičky a nasmál jsem se jako blázen :). Děkuji pane Prušinovský za pozvednutí úrovně českých seriálů. Snad jako jediná působila jako pěst na oko Lenka Krobotová, u níž jsem měl pocit, že svou roli hraje (a špatně). Jinak ostatní herci byli ve svých rolích jako doma. Ke zhlédnutí na webu ČT.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Rozhodně to nejlepší, co Nova vyprodukovala a jeden z nejlepších českých seriálů. A to nemám rád fotbal :).

Ip Man 3 (2015)

Nejslabší ze všech tří dílů. Nemá to žádného dobrého záporáka a vlastně ani žádný vyloženě zapamatovatelný souboj. Kdyby tahle série skončila u prvního dílu, nic by se nestalo.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nejsem vůbec žádný fanoušek Star Wars, ale těšil jsem se na Abramsův nový počin, protože je to skvělý režisér, který umí točit akční filmy. Doufal jsem, že si mě získá stejně, jako v případě Star Treku, jehož nejsem také fanouškem, ale film byl prostě bomba od začátku do konce. Jde vidět, že u Star Wars měl svázané ruce a nemohl plně rozvinout svůj potencionál. Prostě se musel držet mainstreamu, aby na to došla spousta lidí a mohly se natočit další a další díly. Škoda, takhle dávám čtyři hvězdy jen za to, že to nebyl špatný film, ale vlastně jsem se nudil a žádnou scénu si nebudu za týden pamatovat.