Nude Nuns with Big Guns (2010)

celkem zábavná kravinka těžící hlavně z kontroverzního zobrazení církve jako drogového kartelu. Na mistrovství Machety to nemá, ale stylově je to velmi podobné.

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

oldschool akčňárna s naroubovanou větévkou japonské kultury, vesměs ovšem klasického a ničím nepřekvapujícího střihu.

Kazatel (2011)

víceméně stejné jako legie - dobrý potenciál, ale poměrně jalové a na vícero shlédnutí určitě nezajímavé zpracování.

Krvavá stopa (2002)

solidní řemeslo, ale je to takové nějaké moc obyčejné.

Hon na čarodějnice (2011)

démon na konci se moc nepovedl, film jako celek taky nijak extra ne, ale hrůza hrůzoucí to není a koukat se na to dá.

Zoolander (2001)

podivný komediální úlet ze světa modelingu s přemírou někdy zábavných, někdy méně zábavných, cameo roliček známých osobností. Scéna parodující 2001 je nezapomenutelná, stejně jak Natalie Portman říkající, že je na ní Zoolander moc krásný.

Ať vejde ten pravý (2010)

vcelku zbytečná americká předělávka skvělého švédského hororu, která oproti originálu disponuje zhruba tak třetinou mrazivé atmosféry a jen zlomkem chemie mezi hlavními představiteli. Na film jsem se podíval hlavně kvůli Chloe Moretz, ale musím říct, že ani ona mě tady nijak extra neoslnila. Kolem a kolem se jedná o vcelku průměrný kousek, doporučuji podívat se raději na severský originál Låt den rätte komma in, protože tomu sáhá Let Me In sotva po paty.

Starobylá tetování (2008) (TV film)

do dvou hodin stopáže se toho dalo nacpat podstatně víc, taky mi vadilo časté opakování již zmíněných informací.

Nikdykde (1996) (seriál)

škoda toho ošuntělého televizního zpracování, knižní podoba je dokonalá! A trochu mě štvala Hunter, představoval jsem si jí jako nebezpečného vampa oděného v černé kůži a místo toho tu byla tahle mužatka mluvící jako Arnold Schwarzeneger... Croup a Vandemar byli dokonalí! Doufám, že se někdy dočkáme Nikdykde v trochu velkolepější podobě.