Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Horor

Temná věž (2017)

Promarněný potenciál... Zbytečně zjednodušené komplexní dílo, odehrávájící se v několika rovinách a pracující s vlastní i popkulturní mytologií je zde podáno jako víceméně klasický akčňák s trochou mysteriozna.

Vražda na jachtě (2019)

Neskutečně otravný Adam Sandler, ale dá se na to zvyknout a celý film pak stojí za to.

Pozemšťané (2005)

Ať nás všechny za tohle jednou dožene karma... Každý může zkusit nebýt toho součástí.

plakát

Jak vyrobit vraha (2015) (TV seriál)

Tento seriál jen dokazuje, jací sou američani kokoti. Naprosto nesmyslný soudní systém, divadlo všech zůčastněných, hraní na city, ignorování důkazů a zdravého rozumu... Dlouho mne nic tak nevytočilo.

Joker (2019)

Je to výborné, ale k postavě Jokera z komiksů mi víc sedělo tajemnější pojetí ohledně jeho původu. A za vyloženě zbytečné považuji do filmu nacpané zabití Wayneových

Favoritka (2018)

Od začátku mne to úplně osadilo na prdel, nicméně postupně si na všechno zvyknete a tak nějak to vyčpí..

John Wick 3 (2019)

Dvojka se mi líbila o chlup víc - byl jsem spokojenejší, když se více střílelo a míň bojovalo rukama, bitky na mě v tomto díle působily občas křečovitě a natahovaně. Na druhou stranu motorky, využití hafanů, neprůstřelné skafandry a jiné nápady byly super a každopádně jsem zvědav na další díl.