Nyara (2020)

Černý Jackie Chan ve službách Dar es-Salámské metropolitní policie, co je na tom mysteriózního?

Promiňte, bije se tady? (1977)

Takové množství slizáků nedokázali do jednoho filmu nacpat ani němečtí pornoproducenti ...

Brunet přijde po setmění (1976)

Nic nového, než co napsal Arsenal83, dodat nedokážu. Tyhle polské komedie, které měly odrážet současnost, jdou zcela mimo mě - vybavilo se mi, jak jsem se podobně "bavil" třeba u Nie ma róży bez ognia.

Anioł w Krakowie (2002) odpad!

Čtyři hvězdy, pět hvězd ... Fakt jste koukali na to samé co já?

Śluby panieńskie (2010)

Proč do šlechtického kousku z počátku 19. století natlačili mobilní telefony a auta, je mi záhadou.

Agentka v utajení (2019)

Neprofesionální agentka Mossadu nainstaluje v Teheránu přes server civilní firmy červa do sítě íránské tajné služby, přitom si to rozdává s pohledným Peršanem, navštěvuje ilegální večírky, kde jede chlast, drogy a volná láska, atd. atd.    +++    O rok později přesně tenhle příběh zkopíroval Apple do podoby seriálového Teheránu. Narozdíl o něj - ten od nadějného začátku končí rozplizlým nic - však má Agentka opačnou dynamiku od nic až ke slušnému příběhu.

La niña de los hoyitos (1984)

Nějak super zábavné to není - tím spíš, že z toho nakonec stejně vylezla více méně telenovela. Ale zas jde o první mexickou teenage komedii, kterou jsem kdy viděl, takže přeci jen průměrné dvě **.

The Party Animal (1984) odpad!

Proboha, Kanada dokáže udělat odpad i z vysokoškolské komedie, kde jsou sexy holky a bezva muzika ...