Horná Dolná (2015) (seriál)

Prvá séria sa dala v pohode zniesť aj keď tam bolo cítiť to Slovensko a aj ten slovenský humor ale bolo to nad moju mieru spokojnosti, druhá séria už bola o dosť slabšia ale malo to dačo do seba ale potom im keď začali pridávať postavy a príbehy sa začali opakovať tak to kleslo na minimum hodnotenia preto pozitívne hodnotím iba prvé dve série a ostatné išli dole vodou

WandaVision - Přerušujeme vysílání (2021) (epizoda)

Za mňa skvelá epizóda ale stále mi tam dačo chýbalo a dosť ma aj naštvalo že príbeh sa nikam neposunul ale vlastne iba objasňoval cez throwback čo sa vlastne stalo ale aj také epizódy musia byť no

Ztracená kulka (2020)

Film hraničí medzi dobrou akčnou francúzskou bombou a lacným hlúpym naháňaním sa, ale keď sa po konci na to pozrem je to taký film ktorý mi raz stačilo kuknúť a ďakujem stačí mi ale to je fakt všetko. Najviac na filme ma ubíja hlúposť postáv ale tak zase efekty a tých pár súbojov bolo veľmi pekne spravené napr. súboj na policajnej stanici bol dobre urobený aj keď možno trošku nereálny a superhrdinský ale očakával som niečo horšie. Takže si myslím že 3 hviezdy je pre tento film celkom kompliment a viem že si ho už znova nepustím :D

WandaVision - Nyní barevně (2021) (epizoda)

Konečne to chytá takú tú správnu mysteriozitu a to pravé tempo, v polovici dielu sa začnú vyjasňovať záhadné objekty a situácie v ich okolí čo je konečne niečo záživnejšie a za mňa najlepšia epizóda zatiaľ. Ps.: stále čakám kedy sa objaví Kat Dennings :D

WandaVision - Nesahej na ten ovladač (2021) (epizoda)

Tuším že už sa to pomaly rozbieha aj keď po prvých 10 minútach som to mal chuť vypnúť ale vskutku je to pozerateľné až na tú retro trápnosť celkom gud.

WandaVision - Natočeno před živým publikem (2021) (epizoda)

V skutku celkom vpohode aj keď to moc nesadlo do môjho žánru al chápem že to na byť spravené takým retro štýlom a celkom s som do podarilo a pripadá mi to ako krok za krokom so superhrdinmy ale tak vedel by som si to predstaviť aj lepšie spracované no som zvedavý čo bude ďalej

Lupin (2021) (seriál)

Veľmi podarený seriál netflix si pekne našliapol od nového roku. Myslel som si že to bude nejaká narýchlo poskladaná prvoplánová hlúposť ale mýlil som sa za mňa to perfektne sadlo do seba či už prostredie príbeh alebo herci. Dosť mi to pripomínalo profesorove akcie z "La casa De papel" tak to malo veľmi dobré tempo a vyžarovala z toho taká príjemná energia ktorú som celkom hľadal. Omar sy zahral rolu perfektne a týmto seriálom som si ho dosť obľúbil a dokonca aj koniec ktorý zostal taký aký zostal mi až tak nevadí a fakt na tom seriáli nemám asi čo vytknúť a aj dĺžka serálu mi vyhovuje že to není ťahavé a dlhé. Odporúčam

Lupin - 5. kapitola (2021) (epizoda)

Nemám slov epizóda s trošku miernejším tempom aj keď koniec trošku omrzel keďže som ho čakal trošku inak.

Lupin - 4. kapitola (2021) (epizoda)

Čím ďalej tým viac ma ten seriál ma udivuje vyvíja sa to veľmi dobre.

Lupin - 3. kapitola (2021) (epizoda)

Pekne zohraná epizóda tempo je stále na svojej úrovni a všetko zatiaľ podľa predstáv. Omar Sy sadne na túto úlohu perfektne. Jednoznačne plný počet bodov