Mimo zákon (1986)

Po příchodu Benigniho na scénu začne ta pravá zábava xD [Nákladové nádraží Žižkov]

Dunkerk (2017)

Nolan mi sedl ..nebo spíš Zimmer?:) Perfektně technicky zvládnuté drama, skvělé prolínání časových linek, více než obvykle je tady veledůležitý Mr. Zimmer, který dokresluje emoce a atmosféru, tam kde se nemluví, což je hodně částí filmu. Jinak zvláštní odstavec si zaslouží projekce v IMAXU, projekce ve formátu 70mm na plátně 25 x 14 metrů a musím říci, že to byla pastva pro oči, tak čistý obraz jsem v kině ještě neviděl a obávám se, že jinde bude zážitek zhola poloviční. [IMAX]

Valerian a město tisíce planet (2017)

Nejvíce filmu škodí jeho délka, jinak je to příjemná omalovánková sci-fárnána, která hraje miliony barvičkami. Další Pátý element se nekoná. Cara je hot jak sviň:) [Cinestar Anděl]

Pěkně blbě (2017)

Boží, kdy naposledy jsem se takto zasmál? Tolik zářezů kolik měl tento film si snad ani nepamatuji. Být to o něco kratší, jednalo by se o jednu z nej komedií jakou jsem kdy viděl, tak se jedná o jednu z nej komedií, kterou jsem viděl za poslední roky. [Kino Světozor]

Baby Driver (2017)

Nabušený akční muzikál. Wright do toho vlítnul na plný pecky a natočil nesmírně zábavnou hudební jízdu. [Kino Aero]

Válka o planetu opic (2017)

Matt Reeves vytasil trumfové eso a z posledního dílu děla komorní drama, válčení je tady jen do počtu. Vůbec mi to nevadilo, užíval jsem si putování a dialogy opičích hrdinů naplno. "Apes not kill apes" [Cinestar Anděl]

Velká nádhera (2013)

V Římě to očividně žije a docela dost. Sorrentino se mi trefil do vkusu, bezmála dvou a půl hodinová oslava umění a krásy, kterou nás provádí postarší elegán, který se tak jako každý správný Ital umí oblékat. Hlavně jsem ocenil různé kombinace sak, košil a kapesníčků. Skvělá hudba, krásné obrázky, krásné oblečení a krásný Řím :)

Memento (2000)

Trochu mi to trvalo než jsem se k tomuto filmu dostal. Jakmile Bio Oko uspořádalo akci "Přehlídka filmů Christophera Nolana" bylo rozhodnuto :) Chtělo to hodně soustředění a přemýšlení ale zvládl jsem rozmotat to zamotané klubko, Nolan je fakt pán. [Bio Oko]

Spider-Man: Homecoming (2017)

Sam Raimi může být v klidu, tento Spiderman ho jen stěží přeponá. Komixovka pro hodně teenage publikum, nic víc od toho nečekat, pobavil jsem se, zasmál jsem se :) [Cinestar Anděl]

Flashdance (1983)

Americký sen, film je spíše smršť klipů, dnes už s legendárními songy. She's a maniac, maniac....[Nákladové nádraží Žižkov]