Ninja (2009)

Průměrné akční béčko, které se na začátku tvářilo poměrně nadějně ale potom upadlo, děj vcelku nezáživný a nudný, film zahraňují poměrně dobré bojové sekvence.

Bojovníci WUSHU (2008)

Film víceméně pro nadšence bojových umění.

Pokrevní bratři 2 (2009)

Tak konečně Svatí opět in da action. Mno, zub času se na nich hodně podepsal, časový odstup je více než znát, už to nejsou tak cool machýrci jako v prvním díle, kde hláškovali a kosili vše, co se hýbalo (příběh, zápletka a celý průběh byl také atraktivnější a chytlavější). Citelnou ztrátou je absence W.Dafoeho, Benz se může snažit jak chce, ale tato princezna nesahá Dafoemu ani po kotníky. Pro fandy Svatých určitě příjemné a vítané pokračovaní po dlouhé době, pro ostatní jen průměrný, nic neříkající akční film.

Železní andělé (1987)

Nestárnoucí akční VHSková klasika, kterou jsem hltal v mládí.

Starý páky (2009)

Zábavná komedie pro celou rodinu, nic víc, nic míň.

Ninja Assassin (2009)

Je to prostě nehorázná řežba, kdo má rád filmy, kde se dvě hodiny kopou japončíci bude nadšen. Parádní triky, supr akce, nulový děj, co si přát víc xD

Legie (2010)

Čekal jsem teda větší pecku ale i tak se jedná o příjemnou akční oddychovku.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Na to napíšu jen LOL! boží seriál, Neil Patrick Harris a jeho postava is LEGENDARY! SUIT UP:))))..poslední série tak trošku pokulhávají....Tak a máme úplně konec. Poslední dvojdíl byl super ale to už pokulhávající poslední série nezachraní. I přesto všechno mě budou nové příběhy této party z MClaren Baru chybět. Výborný seriál, jeden z nej.