Loudilové (2009)

Jako né, že nééé ale suprová, oddychová komedie s 300 hustýma prcinkama. Co víc si přát?!

Training Day (2001)

Spokojenost, výborný filmek z (proti)drogového prostředí. Danzel je tady pořádný madafaka, paráda.

Spartakus (2010) (seriál)

Nový počin seriálového všeuměla Ricka Jacobsona patří asi k tomu nejlepšímu, co jsme z jeho produkce mohli spatřit. Nedosahuje zdaleka kvalit Gladiátora ani 300, na druhou stranu je to hodně dobrý akční masakr, který si na nic nehraje, s ničím se nepáře, kotel cákanců krve, nadávky, nahé ženy, zaujme hlavně vizuální stránka v některých pasážích. Ke konci série se nám to dokonce pěkně zamotá a rozjede po příběhové lince. Výborné, extra krvavé a nelítosné zakončení první řady, už se nemůžu dočkat na další. Další řada začacala opět nášupem brutality, krve a sexu ^^ Druhá série žačala hodně slabě, hlavně absence Andyho Whitfielda nejvíce mrzí.

Sherlock Holmes (2009)

Nový (moderně vizuální), akčně cool Holmes se skvěle sekundujícím a hláškujícím Watsonem.

Chci to! (2007)

Překvapivě velmi dobré a zábavné dílko, u kterého jsem se nenudil a užíval jsem si natáčení filmu pro dospělé ( víc takových filmů xD ). Carmen na své roky vypadá neustále k světu a sexy.

Rande měsíce (2006)

Příjemná blbinka, která má pár hluchých míst a docela pobaví.

2012 (2009)

Emmerichova pohádka o konci světa a cestě do Země zaslíbené. Vizualní (přehnaná) podívaná, pro lidi, kteří mají rádi Emmerichův styl. Hodně pro americké, musí se to zase odehravát v USA, samé vlastenecké mávaní vlajky okolo huby. Emmerich sází na většinu živelných elementů, jako je voda, oheň, vítr, zakomponoval tam z každého katastrofického elementu něco.

Ctihodný občan (2009)

Lehce nadprůměrný a zábavný thriller, parádní příběh a atmosféra. Bulter si mě okamžitě získal, cítíl jsem s ním a schvaloval mu to, bohužel to nedopadlo tak jak bych chtěl, ale tak to ani dopadnout nemohlo xD

Kámoš k pohledání (2009)

Samé kecání a málo srandy, pohodový film, nic víc, nic míň.