Pán prstenů: Prsteny moci - Udûn (2022) (epizoda)

Tento díl mě konečně trošku navnadil a už to začíná vypadat ale pořád zůstává za očekáváním :)

Bullet Train (2022)

Neskutečně zábavná a našlapaná guilty pleasure :) Pitt byl naprosto parádní.

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

Zatím rozjezd, opět dosti genderový, dnes již bohužel standard :/ výprava, vizuál a hudba supr. Jen nevím teda...Galadriel byla válečnice?...Tak druhý díl byl přeci jen lepší. Ovšem stále ve mě rezonuje ta genderová pachuť, důležitá trpaslice a je čer....tvl...Tolkien musí chudák rotovat v hrobě. Jako třetí díl byl již o něco lepší...ten Númenor byl teda dechberoucí.

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

Tak je to slušný rozjezd, uvidíme jak to pošlape dále, ke castingu se raději nevyjadřovat. Snad napraví reputaci po posledních sériích GOT, hlavně teda po poslední. Druhá epizoda víceméně to samé hodnocení, hodně se kecá, rozvíjí příběh. Třetí i čtvrtá epizoda dost dobrá. 6 díl supr. Rok draka každým dílem graduje, paráda. 7+8 taky bomba. Tak 9 díl masakr, už to začíná nabírat pořádné grády :) Poslední díl unikl na net, neodolal jsem, že :) Tak jsem se podíval o dva dny dříve a jak byl rozjezd seriálu pomalejší, každým dílem gradoval a gradoval naprosto parádně, tato politika a intriky se mi líbily, teď přijde na řadu válčení :)

Třináct životů (2022)

Další Howardův majstrštyk. Howard filmy dle skutečných událostí opravdu umí. Ta atmosféra a to napětí bylo husté, člověk si sice pamatuje jak to dopadne ale i tak.... a jak to celé probíhalo i s tím výsledkem je neuvěřitelné.

Predátor: Kořist (2022)

Jako fakt pecka, to jsem nečekal ani v nejmenším, naprosto perfektní atmosféra, husté souboje a dokonalý predátor!

Princezna (2022)

Velice příjemné zpestření a netradiční film, který bych nečekal, že dnes vznikne, něco jako Princ a pruďas. Totální úlet a dosti zábavné. Nejlepší byl ten tlusťoch xD

The Gray Man (2022)

Dobrá destrukce Prahy :) fajn akce a docela děravý scénář jako ok béčko, které už znova neuvidím, čekal jsem o krapet více.