Fido (2006)

Skombinovať Zachráňte Willyho a Romerovskú zombiečinu je už samo o sebe tak strelený a nereálný nápad až to paradoxne funguje.Najúchylnejšia rozprávka pre deti čo som videl.

G. I. Jane (1997)

Posilka a holiaci strojček na oscara nestačí...darmo.

Odložené případy (2003) (seriál)

Po remeselnej stránke, čo sa týka seriálov ako takých, v podstate dokonalé, hudba, kamera, výborne zvolení herci(minulosť/súčasnosť),lenže v seriálovej produkcii podobného razenia jednoducho zapadá do davu.A novšie diely stratili už absolútne všetko čo ho ako tak vyťahovalo z radu.

Hotel Rwanda (2004)

Nič v zlom, ale dať plný počet len preto, lebo sa to zaoberá touto témou?Váš názor vám neberiem, ale potom nepíšte, že nechápete ľudí, ktorí plný počet nedajú a sprdnú réžiu :)Herci výborní, mňa zaujal hlavne Nick Nolte, scenáru nemám samozrejme tiež čo vytknúť(skutočná udalosť), ale réžia mi vobec nesadla.

Ptáci (1963)

Dokonalá ukážka toho akú životnosť majú mainstreamové projekty.A nie nedám z pózeriny ani o hviezdičku viac, tých 119 minút bol ozajstný boj...s ovládačom.

Superbad (2007)

Aj teenage komédie sa dajú točiť na úrovni!

Spawn (1997)

Takto nejako by (minimálne čo sa štylizácie týka) mala vyzerať komixová prerábka.John Leguizamo nezabudnuteľný.

Hrdost a sláva (2008)

Pekný plagát, pekný trailer, obstojné obsadenie a...a, to je asi tak vlastne všetko.Pokus o tvrdé dráma ala Training Day snažiace sa opať vykresliť policajtov ako bezcharakterné podplatiteľné kurvy(ako keby sa o tom nevedelo),lenže to tu už bolo nespočetne veľa krát a oveľa lepšie.Nuda.

Fantom Paříže (2001)

Zo žiadneho filmu ma ešte tak neboleli oči.

Boeing 747 v ohrožení (1996)

SPOILER!Pre nefanúšikov Stevena Seagala povinnosť! Jedná sa o jediný film kde fakticky, naozaj, bez rečí umrie!SPOILER!