Instalatér z Tuchlovic (2016) odpad!

O čem to sakra mělo být? Příběh o ničem, postavy zpodobňují ty nejhorší české archetypy plné předsudků, nulový cit pro kameru, světlo, hudbu, a v podstatě všechny technické stránky filmu.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017) odpad!

To bude asi to nejhorší, co jsem za posledních několik let viděl! Určitě nejsem cílovka, spíš opak, ale většinou si na filmu najdu aspoň něco pozitivního, malou drobnost nebo zajímavou scénu - tady ale není vůbec nic, jen zmařený čas a chuť rychle zapomenout...

Policajt ze sámošky 2 (2015) odpad!

Hloupé, mimořádně trapné a nezábavné. Soubojová scéna na konci byla asi to nejtrapnejší co jsem kdy viděl. A mimochodem chudák Neal Mcdonough! :-)

Sedm dní v pekle (2015) (TV film) odpad!

Stupidní, trapné a nechutné! Ještě že to bylo tak krátké.

Mlha (2007) odpad!

Neuvěřitelné! Na Mlhu jsem se hodně těšil, ale v tom co jsem právě viděl jsem nenašel ani špetku Darabontova umu. Ať už je to nesmyslnost dialogů, obsazení prkenného hlavního "hrdiny", kterému jsem nevěřil ani *****, absurdní a nereálné reakce lidí k nastalé situaci, nespočet WTF momentů, tragické, trapné a směšné digitální triky... no alespoň to závěrečné "rozuzlení" neúmyslně pobavilo svojí nezměrnou absurdností, následováno pravděpodobně nejdražší scénou celého filmu... No ale neberte mě příliš vážně, mám jenom 8 nohou, čtyři oči a s velkou pachutí Darabonta v kusadlech, se urychleně vracím zpátky domů! :)

Spratci na zabití (2011) odpad!

No neuvěřitelná kravina, s katastrofickým zpracováním a nulovými produkčními kvalitami - a je úplně jedno kdo tu hraje, protože to by nezachránil ani Tom Hanks.

Mlha (2005) odpad!

Tady někdo něco hulil, a vypadá to na pořádnej matroš :) A já blbec si myslel, že je to Mlha od Franka Darabonta... No bezpochyby aspirant na můj nejhorší filmový zážitek!

Dobrodružství s robotem (2013) odpad!

Bože, co jsem to právě viděl?! Takhle neuvěřitelně stupidní céčko musí snad poznamenat i samotné děti!

Jackass 3 (2010)

Těžko hodnotit a velmi těžko s něčím srovnávat, protože tohle je hodně specifický "žánr". No abych byl přesný spíš jen výběr vtipných scének a gagů, většinou naprosto nechutných.

Manželé a manželky (1992)

Přiznám se, že film neudržel mou pozornost a asi ve 3/4 jsem to trápení taky díky fádnímu českému dabingu ukončil. Neodvažuji se proto hodnotit.