Goyovy přízraky (2006)

IMHO jednoznačně povedenej film z dílny mistra, který se snaží v divákovi vyvolat emoce, což je podle mě hlavní záměr a ten se Formanovi daří naplnit do posledního puntíku. Když sem viděl jak se krásná Inés stává nástrojem kruté a nemilosrdné pomsty arogantního a bezpáteřního Lorenza, výborný Bardem, bylo mi opravdu hodně úzko. Bylo vidět jak bezvýznamný je osud jedince v rukou všemocného ďábla v rouše beránkově. A ještě víc to prohloubilo můj odpor k církvi jako instituci, která v pravdě v jistých dobách tahala za nitky všech druhů a barev. Konečný přerod fátreho Lorenza jenom potvrdil má slova na jeho vrub a srazil mě na úplné dno v očekávání konečného zadostiučinění jak pro diváka tak hlavně pro Ines. Problémem je, že většina čekala něco skvostně nadčasového a transdimenzionálního, protože je to Forman a když se tak nestalo rozhodla se filmu nasrat na hlavu, což si Goyovy přízraky rozhodně nezaslouží.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Joooo kdyby tak Milhaus neuměl točit, Jack hrát a Louisa Fletcherová být tak nesnesitelně nesnesitelná....tak bych tenhle film nikdy neviděl, neškrtil bych s Randallem a nemoh bych tímto navrhnout sestru Ratchedovou na nejhoršího záporáka všech dob...

Dr. House (2004) (seriál)

Největší cynik opovrhující autoritami, uvědomujíc si vlastní genialitu pajdá o holi chodbami nemocnice zasypávajíc všechny kolem svou drsnou upřímností. Haleluja konečně někdo kdo se s tím nesere a odmítá slušnost za každou cenu.

Souboj cti (1996)

Nepovedenej remake Krvavýho sportu. Na Jeanových filmech sem vyrostl a jako malej sem ho fakt žral, ale s odstupem času sem došel k závěru, že nenatočil jedinej schopnej film a jeho herecký projev mě v přítomnosti děsně irituje. A co se tohodle týče tak to snad ani nemuselo spatřit světlo promítačky. Fakt p94ovina

Big Lebowski (1998)

"Kde sou ty prachy Lebowski?" "Nevím, možná jsou v tom hajzlu, ještě se tam podívám."

Útěk z vězení (2005) (seriál)

No za první serii 5 hvězd. Úspěch první zmršili tvůrci v druhé, kde mám pocit se šilo hodně horkou jehlou. No a o třetí serii jako o komerčním natahováku se snad ani rozepisovat nebudu. Wentworth má charisma jako prase a jenom doufám že ho brzo uvidíme v nějaké pořádné roli.

Všichni starostovi muži (1996) (seriál)

"Zanechte nadějí, mládenecká sekta ztratila Flahertyho"...."Ale základním kamenem a pilířem sekty je Stuart a to už stojí za něco"

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejvíc nejlepší seriál na úplně celým světě. Dyť nechat na jedné lodi narcistyckého egoistu Kocoura, flegmatického povaleče Listera, Arnolda Jidáše Rimmera (notorického nedouka s napoleonským komplexem, který vzbuzuje u členů posádky stejný respekt, jako papoušek dlouhého Johna Silvera), rozpolceného androida (a kvalifikovaného bakaláře toaletních věd v jednom)Krytona a lodní počítač Holly s IQ 6000, jehož časem zašlá genialita uvádí posádku nejednou do smrtelného nebezpečí, je bezesporu počin hodný geniů.

Zkažená mládež (2007)

Nevím co říct, tohle bylo hodně emotivní a fakt mi to vyrazilo dech. Možná bych si představoval trochu jinej konec, ale nakonec, proč ne, že?

Libertin (2004)

Protože mám rád zhýralce a prostopášníky, a protože Libertin jím je.

Časové pásmo bylo změněno